Odprawa na lotnisku, a narkotyki

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 87 / 1 / 0

Witam. Niedługo planuję wyjazd kilkuosobową paczką do jednego ze śródziemnomorskich krajów. Oczywiście chcielibyśmy wziąć ze sobą palenie, które akurat powinno już dojść z naszej uprawy. Teraz mam pytanie czy warto się pisać na coś takiego, jeśli lecimy samolotem. Jak bym miał przy sobie te kilka g i jakoś zamaskował zapach, to dużo ryzykuje? Rozumiem, że w razie przypału to oprócz posiadania dojebią jeszcze przemyt. Jednak jakie jest prawdopodobieństwo przypału? Nigdy jeszcze nie miałem okazji latać samolotem i znam to wszystko tylko z teorii. Jakie są możliwe scenariusze, czy warto ryzykować dla tego miłego dodatku do wypoczynku?
Ostatnio zmieniony 23 października 2018 przez MrMagnificus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Poprawiono nazwę tematu
  • 3967 / 246 / 894

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

MZ: Projekt rozporządzenia z zakresu świadczeń opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień

Do konsultacji publicznych przekazano projekt rozporządzenia ministra zdrowia z 30 września br., zmieniający rozporządzenie w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

gbu

• 622 / 15 / 0

Jakie by to nie było ryzyko to nie warto a na pewno jest większe niż kiedyś(przed 11.09.2001)
W razie wtopy stracisz wakacje, kase(za przeloty), w zależności gdzie wtopisz to będziesz miał mniej bądź bardziej przejebane a jak się wybieracie do jakiegoś turystycznego kurortu to przy odrobinie szczęścia, palenie skołujecie na miejscu
  • 152 / 5 / 0

Chce z Booma kilka papierów przywieść, niestety samolot :/ Jeśli wsadzę je sobie do stanika to bedzie ok ? Pies kwasa nie wyczuje, no nie ?. A żeby je znaleść to chyba musieliby mnie na osobistą rewizję zaprosić i kazać się rozebrać. Ja jakoś strasznie się boje tych ludzi na lotnisku, mam wrażenie, że oni mają roentgena w oczach. Może mi ktoś cos poradzić ?
  • 2362 / 9 / 0

Nie bać się i spokojnie przejść przez całą odprawę, zdenerwowani ludzie przyciągają uwagę
  • 3967 / 246 / 894

Ot, podstawowa sprawa.

Acz coś czuję, że zaraz ktoś założy temat Co wziąć, żeby uniknąć zdenerwowania na lotnisku ...
  • 152 / 5 / 0

To jest oczywiste, że spokojne zachowanie i trzeźwość umysłu zobowiązuje. Natomiast chodzi mi to czy jest duże prawdopodobieństwo trzepania i co się może przyczyniać do tego że kogos przetrzepią ?

gbu

• 622 / 15 / 0

Jeśli nie będziesz panikować to jednie przypadek, chyba że masz arabską urodę ;-)
Ogólnie z kilkoma papirami nie powinno być żadnych problemów, stresować też się nie powinnaś bo ani nie przewozisz hurtowych ilości ani nie będziesz wracać z jakiegoś pojebanego w kwestii dragów, kraju

Nie wiem czy akurat stanik to optymalne miejsce ale też na chwile obecną nic konkretnego mi do głowy nie przychodzi, jak przyjdzie to edytuje;)
Użytkownik nieaktywny
  • 357 / / 0

Z papierami w torebce np., albo w książce jako zakładkę. Z kartonami, to trza mieć niemożliwego pecha, by wpaść...
  • 338 / / 0

Odświeże. Szykuje mi sie lot wewnątrz krajow ue. Chciałem zabrac GBL i benzo (dicla, eti) w tabsach. GBL to moze w szklana butelkę po perfumach ale co z benzo? Jakies rady?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata