Odprawa na lotnisku, a narkotyki

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 87 / 1 / 0

Witam. Niedługo planuję wyjazd kilkuosobową paczką do jednego ze śródziemnomorskich krajów. Oczywiście chcielibyśmy wziąć ze sobą palenie, które akurat powinno już dojść z naszej uprawy. Teraz mam pytanie czy warto się pisać na coś takiego, jeśli lecimy samolotem. Jak bym miał przy sobie te kilka g i jakoś zamaskował zapach, to dużo ryzykuje? Rozumiem, że w razie przypału to oprócz posiadania dojebią jeszcze przemyt. Jednak jakie jest prawdopodobieństwo przypału? Nigdy jeszcze nie miałem okazji latać samolotem i znam to wszystko tylko z teorii. Jakie są możliwe scenariusze, czy warto ryzykować dla tego miłego dodatku do wypoczynku?
Ostatnio zmieniony 23 października 2018 przez MrMagnificus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Poprawiono nazwę tematu
  • 3988 / 285 / 938

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.

gbu

• 784 / 42 / 0

Jakie by to nie było ryzyko to nie warto a na pewno jest większe niż kiedyś(przed 11.09.2001)
W razie wtopy stracisz wakacje, kase(za przeloty), w zależności gdzie wtopisz to będziesz miał mniej bądź bardziej przejebane a jak się wybieracie do jakiegoś turystycznego kurortu to przy odrobinie szczęścia, palenie skołujecie na miejscu
  • 152 / 5 / 0

Chce z Booma kilka papierów przywieść, niestety samolot :/ Jeśli wsadzę je sobie do stanika to bedzie ok ? Pies kwasa nie wyczuje, no nie ?. A żeby je znaleść to chyba musieliby mnie na osobistą rewizję zaprosić i kazać się rozebrać. Ja jakoś strasznie się boje tych ludzi na lotnisku, mam wrażenie, że oni mają roentgena w oczach. Może mi ktoś cos poradzić ?
  • 2362 / 13 / 0

Nie bać się i spokojnie przejść przez całą odprawę, zdenerwowani ludzie przyciągają uwagę
  • 3988 / 285 / 938

Ot, podstawowa sprawa.

Acz coś czuję, że zaraz ktoś założy temat Co wziąć, żeby uniknąć zdenerwowania na lotnisku ...
  • 152 / 5 / 0

To jest oczywiste, że spokojne zachowanie i trzeźwość umysłu zobowiązuje. Natomiast chodzi mi to czy jest duże prawdopodobieństwo trzepania i co się może przyczyniać do tego że kogos przetrzepią ?

gbu

• 784 / 42 / 0

Jeśli nie będziesz panikować to jednie przypadek, chyba że masz arabską urodę ;-)
Ogólnie z kilkoma papirami nie powinno być żadnych problemów, stresować też się nie powinnaś bo ani nie przewozisz hurtowych ilości ani nie będziesz wracać z jakiegoś pojebanego w kwestii dragów, kraju

Nie wiem czy akurat stanik to optymalne miejsce ale też na chwile obecną nic konkretnego mi do głowy nie przychodzi, jak przyjdzie to edytuje;)
Użytkownik nieaktywny
  • 357 / 1 / 0

Z papierami w torebce np., albo w książce jako zakładkę. Z kartonami, to trza mieć niemożliwego pecha, by wpaść...
  • 338 / / 0

Odświeże. Szykuje mi sie lot wewnątrz krajow ue. Chciałem zabrac GBL i benzo (dicla, eti) w tabsach. GBL to moze w szklana butelkę po perfumach ale co z benzo? Jakies rady?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1483 uczestników Wejdź na czata