przepis na kompot w kuchni gotujemy ze 100g suszu

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 505 / 26 / 0

nie lepiej na szybko sobie na strzala zrobic? niebawem sezon na "zielone" %-D
40-60 roslinek nacinamy glowke i lodyge (delikatnie)
zbieramy mleczko na lyzke
podgrzewamy do zbrązowacenia
dolewamy wody 1-2ml
filtrujemy przez filtr od np papierosa
strzelamy
i cala filozofia
mozna suszyc traktować bezetem ale mozna i na szybko ;-)
  • 372 / 2 / 0

"zabłysłes" kolego ze hej :-D :-D :-D

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Zatrzymani z ponad kilogramem narkotyków

Policjanci wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców KSP w ostatnim czasie zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających
  • 505 / 26 / 0

to co nie da sie uproscic i moze udoskonalic tej "starej" metody?
testy będą w sezonie %-D
  • 165 / 7 / 0

Słuchajcie ludziska, mam pytanie :-D
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć z chemicznego punktu widzenia, po co do gotowej makiwary dodaje się ocet w celu obniżenia pH, a dopiero tak zakwaszoną makiwarą zalewa się kationit (żywicę)? Będę wdzięczny z odp.
  • 165 / 7 / 0

Odpowie ktoś na moje pytanie? Będę ogromnie zobowiązany... Bo z tego co pamiętam, gotowało się makiwarę (bez dodawania jakiegokolwiek kwasu) i kationit zalewało się właśnie zwykłą, nie zakwaszaną makiwarą. To w końcu trzeba dodać te kilka łyżek octu do "zupy" czy lepiej nie? Pomożecie? :-)
  • 1131 / 53 / 0

Z tego co kojarze to jedynym uzytkownikiem, ktory ma jakies doswiadczenie w kwestii bezkationowki i takich wywarow jest Better World. Napisz do niego maila, moze Ci pomoze, bo jak widzisz nikt z regularnie czytajacych hypka sie raczej na tym nie zna. BW ostatnio rzadko wchodzi, bo sie ogarnal, wiec najszybciej dosiegniesz przez maila.
  • 868 / 168 / 5

kfit pisze:
...
Better world pisze:
Jest sens dodania octu przy przpłuczce gdyż ponieważ po dodaniu samej wody, często dzieje się tak że wystrąca ise morfina w postali osadu jak po dodaniu węglanu sodu... myślę że wynika to z tego że woda może być lekko zasadowa i część morfiny przechodzi do freebase-ta morfina zostaje nam na szmacie przy wyciskaniu maku! Jełsi dodamy trochę octu cąła morfa jest rozpuszczona w wodzie i przechodzi cała...
Źródło: przpis-ruska-bezkatoninowke-pst-t37551.html

:-)
  • 165 / 7 / 0

Zrobiłem ostatnio kompocik swoją starą sprawdzoną metodą, na kationicie itp. Z niecalego 500g slomy wyszło 20 ccm kosy :-)
  • 1450 / 93 / 0

W żadnym wypadku woda z kranu nie będzie tak zasadowa, by wytrąciła się morfina w postaci wolnej zasady, tak więc nie ma sensu dodawania octu.
A produkcję, również bezkationitową, robiłem już w czasie gdy Better world nie był w planie rodziców.
Użytkownik nieaktywny
  • 98 / 44 / 0

Znałem gościa,który zrobił robotę z przepisu(kluczowe słowo-znałem)Dlatego osobiście nie dziwię się ,że ludzie nie robią czegoś, o czym nie maja zielonego pojęcia i czego na oczy nie widzieli,bo tak jak w przypadku wspomnianego (śp.)takie eksperymenta mogą skończyć się śmiercią, kalectwem albo kompromitacją przed kolesiami-chyba nikt sam nie robi pierwszej roboty?

Robota z "przemka",to nie robota a kpina,bo to jakieś gówno wychodzi,a nie materiał na solidną zwałę przy ciepłej herbatce.
Suchego nie ma i nie będzie,bo choćby człek na głowie stanął,to z pustego nie natrzepie.
Tradycja w narodzie umiera,przepisy wraz z ułomną ludzka pamięcią idą w zapomnienie...ech...żal,smutek...
Teraz temat zapewne ostatecznie zdechnie i pies z kulawą nogą tu nie zajrzy,choć z drugiej strony....swój swojego zawsze znajdzie.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata