Co robić w takiej sytuacji?
Typ powiedział że znamy się z takiego i takiego miasta, że lecze się na bóle pleców i że skonczyly mi sie tabletki i mi podesłał. Brnąć w to?
Pomóżcie plis
Możesz trzymać się wersji, że faktycznie bolą cię te plecy. Różne leki przeciwbólowe, w tym kodeina z grupy opioidów nie pomagają dlatego chciałeś spróbować powstrzymać ból za pomocą morfiny, bo na wikipedii znalazłeś informacje, że jest to bardzo silny środek przeciwbólowy. Znalazłeś również informacje, że mocno uzależnia dlatego nie chciałeś brać recepty na całe opakowanie. A gdyby ciebie pytali czy wiesz że nielegalny jest handel tym środkiem i udostępnianie go to zgrywaj głupiego.
Nie wiem na ile ta historia wiarygodna, jak dobrze pograsz to i uwierzą. Może ktoś ma lepszy pomysł.
Ps. Tyle ludzi mówiło: nie zamawiaj na swoje dane. Tym bardziej kurwa do paczkomatu xD
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
Jesli ziomka zlapali i wiedza kto wysylal, to maja glowna ofiare, wiec ty mozesz miec wiecej szczescia niz on.
Jeden tabs mst 200 mozna na sile zaliczyc jako 10 portcji dilerskich a co dopiero caly listek. Wiec zalezy od prokuratora, jakie beda zarzuty.
W kazdym razie w przypadku smiertelnej substancji (jeden tabs moze zabic jednego czlowieka) i w dodatku takiej ilosci to lepiej zebys mial dobrego adwokata.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/f4becadc-a756-4a11-9f5f-c2a68149d5e9/bojack.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250529%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250529T055402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=be2c685105a1332de9181c2a5dbded356edb123ef9944c06a597ec65ffcaf56a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/latajacy-holender-1.jpg)
1 na 50 przewoźników był karany za narkotyki – nietypowe badanie z Holandii
Holenderski urząd statystyczny CBS (Centraal Bureau voor de Statistiek) opublikował wyniki nietypowego badania, mogącego wskazywać na powiązania między branża narkotykową a innymi, legalnymi sektorami gospodarki. Skupiono się przy tym na właścicielach firm oraz prezesach, a na szczycie rankingu pojawili się między innymi przewoźnicy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zk_strzelin.jpg)
Papier nasączony syntetyczną marihuaną
W strzelińskim zakładzie karnym wykryto próbę przemytu substancji ABP, którą nasączone były kartki listu. Działanie syntetycznego narkotyku można porównać do silnego działania marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eurorynekkonopny.png)
Mocny początek 2025 roku dla europejskiego rynku konopnego. Niemcy, Polska i UK na fali wzrostu
Początek 2025 roku przyniósł solidne otwarcie dla europejskiego rynku konopnego. Mimo trudności z poprzednich lat i sporych wyzwań regulacyjnych, wiodące firmy w sektorze notują rekordowe wyniki sprzedaży, a zainteresowanie rynkiem rośnie z każdym miesiącem.