Na pamięć długotrwałą + podnosi motywacje.
Słabsze od Fenylo w odczuciu kopa, ale jednak czuć działanie
Zobaczymy jak PRL się sprawdź podczas przerwy;)
Staram się właśnie robić przerwę od g i co jakiś czas łykam niewielka ilość backlo i niestety nie wskazane przy odstawce alko w postaci kilku browców. Ale powrót do rzeczywistosci jak zwykle wychodzi chujowo. A tu po jakiejś połówce baklo z rana, ok 15ej zarzucone 7-8mg prla i zaczyna się coś dziać. Najpierw tak jak bym wypił pół litra coli i zepsuł się glutaminian, przez chwilę nie fajne uczucie - czyli wjechała jakąś stymulacja ale po kilku minutach zaczęło się to przemieniać w przyjemny 'clear head' gdzieś spierdoliła niepewność i ten chujowy stan przy odstawce. Pojawiło się coś w rodzaju bardzo subtelnej motywującej psychodelii pokazującej mi że zajmuje się właśnie mało produktywną dla mnie czynnością. Nie przyszło mi na myśl jednak żadne sprzątanie chaty jak po wladku i wszystkie czynności które mi się przewijały co zrobić były stratą czasu, jedyne co mi przyszło do głowy to kontemplacja stanu w którym się znalazłem.
W drugim dniu wziolem tego może 4mg i było bardzo czysto i naturalnie, stan zbliżony a do tego jak byłem po odstawce po kilku miesiącach i do tego łyknął mini dawke alpry czyli taka trochę bardziej przyjazna 'trzeźwość'
Ciekawość zrobiła swoje i musiałem zobaczyć jak to działa z tym co miałem pod reka. Na początku wydawało mi się że lekko spłyca działanie ale potem zauważyłem że prl jakby przejmuje w jakiś sposób kontrolę nad neuroprzekaznikami, ale w inteligentny sposób - starając się utrzymać tego 'cleara' nie pozwalając na niepotrzebny ich wysyp i nagradzając potem gdy to schodzi połową zjazdu.
Jak ktoś ma na chwilę obecną status 'trzeźwego' efekty z pewnością będą mniej spektakularne, no i każdy tez jest inny, jak dla mnie na razie nr 1.
scalono - WRB
Coś jeszcze skrobnę, może się komuś przyda.
Jeżeli ktoś jest od czegoś uzależniony może się na tym ostro przejechać. Jeśli nałogowo chlejesz czy coś bieżesz i co jakiś czas musisz przyjąć następną dawkę żeby nie zabiła Cie dilera skręt czy cokolwiek tam kogoś dopada, uwaga z tym specyfikiem zwłaszcza w większych ilościach
Po pierwsze za bardzo znosi potrzebę następnego klina ale niestety tylko psychicznie i łatwo obudzić się z pipą w nocniku jak już jest za późno.
Po drugie jak już wyczaisz że jest za późno i jak tego klina który miał Ci właśnie uratować życie przywalisz - to widzisz tylko czarną dupę w której się właśnie znalazleś. Prl tak Cie wyrególował że natychmiastowe pożądane wzrosty dopaminy, sero czy czego tam potrzebujesz są nie osiągalne i jak nie masz pod ręką garści benzo i captoprilu (nawet nie wiadomo czy to coś da i jak to zadziała z twoim klinikiem i nie do końca poznanym prlem) może być słabo, zwłaszcza jak popotrzysz na cyferki ciśnieniomierza.
Materiał ma bardzo duży potencjał do wyjścia na prostą ale dopiero po zaleczeniu fizyka.
To takie małe Bhp dla tych w ciągu na czymkolwiek
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/82bfd366-d267-417b-b768-d54aa37efc23/xanax_proc.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250424%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250424T041302Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=74cc2cfb3e6eec6ea8fd67e5fd27bb2b63a07787e07e2908e99d790e167572c4)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/profesor.jpg)
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku
Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pszelef.jpg)
Jak zwiększyć moc i profil sensoryczny kawy z przelewu? Fizycy opisali prosty sposób
Czy jest sposób, by – nie zmieniając ilości kawy w przelewie – zwiększyć jej moc i uwypuklić profil sensoryczny? Otóż jest. I został on opisany na łamach pisma Physics of Fluids wydawanego przez Amerykański Instytut Fizyki (AIP).