Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3840 Strona 270 z 384
Rejestracja: 2016
  • 788 / 68 / 0

Tak
Rejestracja: 2014
  • 1873 / 468 / 0

27 sierpnia 2019BladziuchnyStrach pisze:
Kwestia osobnicza. Jednego wjebie drugiego nie. Należysz do tych co mogą się śmiać więc łykaj na zdrowie.

No chyba, że wjebanie się w pregabalinę to mit bo kogoś nie wjebało więc już jest dowód. Benzo też nie wszystkich wpierdala, tak pisza prof. Ashton. Czytam sobie te historie wjebanych w benzo zagryzając lorka i mam ubaw po pachy.

Była tu pewna panna co dała radę odstawić 4mg klona dziennie niemal CT. A nie mogła zejść z pregabaliny, która dawała jej gorsze symptomy odstawienne. Ha ha, niemożliwe bo ja jem 300 i mam się dobrze.
Interesujące. Rozwiniesz temat tej od 4mg? Bo obecnie staram się brać 2mg, ale czasem muszę 4mg. Jak redukowałam CT, zawsze kończyłam na podłodze albo częściej w karetce (gdzie dawano mi klonazepam z ampuły w mięsień i redukcja szła się jebać, bo tam jest 1mg/ml bodajże, a ja byłam na np. 0.125 klona już dziennie, okruszki, zajęło mi to miesiące) i przez atak grand MAL (toniczno-kloniczne, z powodu odstawienia klonów CT to mam prawdopodobnie, ale PEWNOŚCI mój neurolog nie miał, b. dobry lekarz swoją drogą, b. dokładny, przebadał mnie megadokładnie) wszystko poszło się jebać. Obecnie więc 2mg, jak czuje aurę przedpadaczkową to 4mg (ale nie 2+4, tylko 2+2), a pregabaliny mam dużo i obecnie jem 300mg/rano. Dawki klona jakie brałam najwyżej... Mówimy tu o połowach blistrów, blistrach. bromazepamu mogę zjeść całe opakowanie szóstek i nie usnę, niestety, nawet lekkiej senności nie ma. Perma-benzo-tolerka, jak to nazwał mój neurolog. Schodziłam z klonazolamu lanego dość srogo klonazepamem, wiec wyobrażasz sobie ilości tego aptecznego, którego używałam do zejścia z RC. I tak uważam to, że obecnie biorę takie ilości za OGROMNY SUKCES, choć mam nadzieję, że 2mg skutecznie bronią mnie przed atakiem. Bo ja przy ataku drętwieję i po prostu wypłaszczam się, EKG mam na myśli oraz całe ciało drętwe jak w rigor mortis. Najwięcej byłam martwa przez półtora minuty i nie chcę więcej... Zaskoczyłam chyba za trzecim czy czwartym razem, na pewno podano mi też coś adrenalinopodobnego, musiałabym zerknąć w kartę czynności medycznych (a mam ich teczkę...)

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

USA. 5-latka zmarła z powodu zatrucia metamfetaminą. Wypiła skażoną wodę

Sophia w nocy była spragniona i napiła się ze znalezionej w domu butelki.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

27 sierpnia 2019Kromozepam pisze:
Jak zjem po południu 150 to będę wstanie rano jechać autem?
Bez tolerancji, to prawdopodobnie nie zajedziesz za daleko tym autem, max 75mg bez tolerki, może i być 600mg/d z tolerką.
Rejestracja: 2018
  • 548 / 88 / 0

@Jamedris Parę (naście?) stron wcześniej pisała o tym użytkowniczka Beautiful Disaster. Była w stanie odstawić klona, nie dawała rady z pregabaliną gdzieś tak strony 210-220, znalazlem.też wpis jednej z użytkowniczek:

,,Ja brałam pregabalinę przez 9 miesięcy a przez pół roku po 900mg dziennie na problemy neurologiczne. Schodzenie do jakiś 300mg było nawet bezbolesne, ale potem zaczęło się piekło. Zeszłam już do 0, ale dostałam takiego napadu lękowego razem z fizycznymi objawami, że moja psychiatra natychmiast kazała mi wejść znowu na 300mg. Odstawiałam pregabalinę przez 5 miesięcy. Ostatni miesiąc dzieliłam kapsułki 75mg na 2. A i tak gdyby nie tramal, który wtedy brałam z przepisu lekarza na dolegliwości ortopedyczne to nie wiem czy bym się wyzerowała. 

Pregabalina to straszna dziwka"

A Beautiful Disaster była u jednej z najlepszych magików w 3mieście, pisała o tym. Otóż ta Pani ma taką samą opinię o pregabie jak ta opinia powyżej. Dlatego lufa999 odstawi po roku bezobjawowo a innym da zdrowo popalić. Do jakiej grupy się zaliczamy to da tylko test.
Rejestracja: 2019
  • 158 / 10 / 0

A do ilu godzin utrzymuje się zachwianie kordynacji ruchowej od pierwszej dawki?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

Do 6h.
Rejestracja: 2018
  • 548 / 88 / 0

Dla osób podatnych na wjebanie, którzy brali to na bóle neuropatyczne/fibro czy lęki/GAD najgorsze przy odstawce nie są kurwa trzęsawki, bóle, kurwica, bezsenność tylko to całkowite wypalenie dopaminowe. Depresja w chuj, ahedonia, szorowanie ryjem po glebie, niechęć do życia. Gdzieś widziałem, że rośnie ilość samobójstw - nie z przedawkowania pregaby a z powodu realistycznej potrzeby jebnięcia się z mostu po odstawce, zwłaszcza szybkiej z wysokich dawek i po długim używaniu (bodajże w Australii albo u jankesów). Podobne katusze mają ludzie schodzący z fenibutu, z wysokich dawek. Są tacy co biorą 2x w tyg po 1g i po 3 miechach mają odstawkę a są tacy co biorą 3-4x w tyg 2g+ i mają się dobrze. Ci też się śmieją, że fenibut nie wpierdala a przecież pregabalina to bliski krewny feniego, z tym że wali głównie po kanałach wapniowych. Po wnikliwej analizie for dla ćpunów jak i for medycznych można dojść do wniosku, że pregaba wpływa na różne części/funkcje mózgu inaczej u jednych i inaczej u innych. Historia dragów i leków nie ma znaczenia, znaczenie ma w jakim stopniu pregaba penetruje łepetynę bo dekarboksylaza i konwersja glutaminianu w gaba to tylko jeden z mechanizmów jej działania.

Widziałem mnóstwo historii gdzie pregabalina brana 2-3 lata nie powodowała zbytnich kłopotów i pominięcie dawek na 2 tyg z powodu urlopu nie stanowiło problemu. Po następnych 2-3 efekt terapeutyczny zaczął zanikać wraz z tolerancją (stąd lekarze startują od 75mg i po kolejnych wizytach ,,znowu czuję lęki" każą zwiększać dawkę) a ludzie odstawiali CT srogo się dziwiąc, że tym razem nie działa. Tak samo ci co odstawiali opio za pomocą gabapentyny czy pregabaliny - niechcący zasiedzieli się na dawkach bo huraaa zero odstawki a po miesiącu - jak zejść z lyricy?

To nie demonizowanie pregaby bo wiadomo - pomaga i nie wpierdala. Tylko nie róbmy z tego bezpiecznego środka dla wszystkich bo mnie nie wjebało. Nawet tutaj pojawia się coraz więcej osób z problemami z odstawką. Jedni schodzą z 300mg/d a drudzy z 2g na dobę. Cytowana osoba schodziła 5 miesięcy z 300mg z pomocą psychiatry i opio, to jest jeden z wielu przypadków a będzie coraz więcej bo w końcu pregaba to odkrycie roku 2018 jak to ktoś tu się cieszył.

Więc jak nie chcecie mieć koszmarnej odstawki (dla niektórych chowa się przy H czy benzo) to po pewnym czasie zróbcie sobie przerwę dłuższą niż tydzień. Tak tylko pisze, z doświadczenia.
Rejestracja: 2016
  • 788 / 68 / 0

Proszę o informację dot. Interakcji pregabaliny w dawkach leczniczych (150-300) z alkoholem i bzd (etizolam)
Pozdrawiam
Rejestracja: 2015
  • 1063 / 231 / 0

Magiczka nie chciała mi zwiększyć dawki do 450mg ;_;

300mg rano do SSRI, no niech będzie, będę grzecznie stosować się do zaleceń lekarza. :świnia:

Btw, też wam pregaba zaburza metabolizm? Jem co prawda też mianserynę i jak się za bardzo najem przed snem, to budzę się w nocy z rzygami podchodzącymi do gardła. :alergia:
Rejestracja: 2018
  • 1763 / 525 / 0

27 sierpnia 2019rodozz313 pisze:
Proszę o informację dot. Interakcji pregabaliny w dawkach leczniczych (150-300) z alkoholem i bzd (etizolam)
Pozdrawiam
Na początek utnij dawkę eti do połowy standardowej, gwarantuję że wiele nie stracisz na sile działania a będzie w miarę bezpiecznie. W miarę, bo taki miks do rozsądnych nie należy i tak, niezależnie od dawek. Następnym razem sobie możesz spróbować zwiększyć dawkę benzo. Chyba że jesteś w hardym cugu to sam nie wiem.

@up - a nie zmieniałeś ostatnio SSRI? Albo może to kwestia tego co jesz? Pregabaliny wyjadłem sporo, solo, z benzo, z SSRI, mirtazepinę (podobna przecież do mianse) biorę co jakiś czas na sen i nigdy takiego problemu nie zauważyłem.
Posty: 3840 Strona 270 z 384
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości