Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
I teraz przeczytajcie uważnie i przemyślcie to: Pregabalina jest świetna jako lek, na benzo/opio/gieblo, a nawet stymulo-skręty. Radzę się na tym skupić, a że w większych dawkach działa jak "Liquid Ecstasy", było pisane. Kto przeczytał ten wie. Nie róbcie kurwa przypału wpisami typu "ae sie nacpauem pregabuliną", bo przyciągacie tylko gimbazjalistów eksperymentatorów. Niech se żrą dopy i robią chlew gdzie indziej, zanim ruszy lawina syfu. Tyle.
Btw. wiesiołek zbija ciśnienie i cholesterol. LECZNICZNA MARIHUNAE
17 stycznia 2017YuthSekai pisze:Podejrzewam, że psychiatrzy raczej nie są skorzy do wypisywania tego leku na deprechę tudzież dla osób schodzących z modulatorów GABA typu benzo czy GBL. A skoro nie przepisują i nie ma komu testować, to i w dyskurs nie ma co wchodzić.17 stycznia 2017zioloziolo pisze:
Ps. W ogóle jak to jest, że na Hajpie rozkminiane są nie wiem, rekreacyjne właściwości leku na sraczkę, a o tym leku pisze tak mało osób i to w większości dopiero od 2015 roku?
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Zredukowałem do 300mg i jednocześnie musiałem zwiększyć dawkę flubromazepamu do 7mg tak więc nie jest to cudowny lek na odstawki a jedynie zamiennik. Dziala na inne receptory gaba niż benzo z tego co czytałem. Tak czy siak po redukcji dawki musiałem przyjac znów benzo bo juz mi się w głowie pierdoliło.
Wyzeruje się na kilka tygodni od pregabaliny i znów do niej wrócę bo ma bardzo przyjemne działanie.
17 stycznia 2017zioloziolo pisze: Ps. W ogóle jak to jest, że na Hajpie rozkminiane są nie wiem, rekreacyjne właściwości leku na sraczkę, a o tym leku pisze tak mało osób i to w większości dopiero od 2015 roku?
17 stycznia 2017misspill pisze: Często tak jest w przypadku leków, że dziwne interakcje powodują nadspodziewanie interesujące rezultaty. Samo działanie niektórych mało znanych leków jest obiecujące i wynosi ponad trzeźwość. Tylko dla VIP.
Ponawiam prośbę o info dot. psychodelików, głównie tryptamin i lizerek.
15 stycznia 2017misspill pisze: Czyli mój kumpel biorący się od razu za mizianie z laskami prawdopodobnie (a raczej na 100% ;) ) jest impotentem :) do 450mg pregabaliny łyka... 800 Solianu, 300 wenli, 200 lamo, + coś tam jeszcze, no, no... flaczek!
- nie zbija stymulantów, a wręcz mam wrażenie, że je potęguje (o koksie mowa)
- jak w końcu z tym libido? Bo z 3 osoby pisały, że im zbija, podczas gdy 3 spoza tego tematu uważają odwrotnie - że potęguje.
Co do libido, teraz moge powiedziec obiektywnie, jadac sama pregabaline solo - w moim przypadku na + jesli chodzi o libido psychiczne, zobaczymy jak wychodzi z kondycja w akcji dla porownania.
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Spali w lesie i zażywali narkotyki. Policja zatrzymała rodziców trójki dzieci
Jedna z mieszkanek zadzwoniła na policję i poinformowała, że rodzice wraz z trójką dzieci w wieku 1, 4 i 6 lat przez ostatnią dobę przebywali w samochodzie, w lesie. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol.
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią
Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.
Fałszywy narkotest, prawdziwe konsekwencje. Jak policyjna procedura zniszczyła życie 20-latka
W teorii miał to być rutynowy patrol drogówki. W praktyce - początek koszmaru, który na wiele tygodni wywrócił życie młodego człowieka do góry nogami. Fałszywie dodatni wynik policyjnego narkotestu, medialny rozgłos i społeczny ostracyzm okazały się silniejsze niż późniejsze, prawdziwe wyniki badań krwi. Bo gdy prawda w końcu wyszła na jaw, szkody były już nieodwracalne.
