prawo a monar

Dział służący dyskusji ws. postępowań o ubezwłasnowolnienie (art. 16 Kodeksu cywilnego).

Moderator: Prawo

• 367 / 2 / 0

czy matka ma prawo umiescic mnie w monarze lat 16,5 bez mojej zgody? na jakiej zasadzie sie to odbywa decyduje o tym sąd czy jak? moja mama ma ostro najebane i za zielone ciaga mnie po monarach grozi mi ze mnie tam wjebie jak nieprzestane palic 8-( niestety dowody jakies posiada sa to testy na ktorych wpadlem ale zawsze moge powiedziec ze to niemoje

• 369 / 2 / 0

W tym wieku to nie sądzę że może wiele zdziałać, poryć Cie chce i tyle :-p
Dużo jarasz że tak się uwzięła?

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

W jego aucie znaleziono kilkadziesiąt porcji heroiny

Mężczyzna wpadł podczas prowadzonej przez policjantów obserwacji. W jego samochodzie mundurowi znaleźli worki strunowe z narkotykami. Badanie tych substancji potwierdziło, że jest to heroina w ilość kilkudziesięciu porcji handlowych.

• 367 / 2 / 0

no troszeczke jaram czasem jakies xtc ale tu glownie chodzi o to ze moja mama za duzo tych uwag i innych shitow oglada i wierzy ze marnuje sie przez ta 'zielona smierc' :wall:

• 53 / / 0

Ma prawo Cie ubezwlasnowolnic, aczkolwiek to dluga droga prawno sądowa. No i musialby Cie psycholog sprawdzic, na rzecz Twojego wjebania w 'zielona smierc'. Wiec poki co straszy...

No chyba ze cichaczem juz chodzi po sadach... :D

• 367 / 2 / 0

czyli jednak istnieje taka mozliwosc :-/ a ile taka rozprawa moze mniej wiecej trwac?

• 88 / / 0

Aż zmądrzejesz. Nie bój nic, nigdy jej nie będzie.

• 44 / / 0

Też mnie straszą cały czas tym monarem za DXM ,benzo, kleje i trawe...
Ale przejebane w tym monaże jest... :-/

• 2129 / 12 / 0

[quote="Stachursky"]
Też mnie straszą cały czas tym monarem za DXM ,benzo, kleje i trawe...
Ale przejebane w tym monaże jest... ]

W wieku 14 lat Cię straszą monarem ? I dobrze, ty kinderćpunie :-p

• 77 / 2 / 0

Wydaje mi sie, ze moze (w koncu nie jestes pelnoletni i to ona za Ciebie odpowiada).

A nawet jezeli nie moze pod tym wzgledem to przez sad jak najbardziej, moj byly ma 23lata i wcale nie poszedl na odwyk z wlasnej woli ;]
(Matka pogadala z jego kuratorka, kuratorka zlozyla pozew o przymusowe).
Wróć do „Postępowanie o ubezwłasnowolnienie”
Na czacie siedzi 603 uczestników Wejdź na czata