Mianowicie chodzi mi po glowie jedna rzecz czy szczyty maja być pod siątką czy nad siatką?
Wchodze na zagraniczna stronke o uprawie i tam jest napisane ze pod, a na innym z kolei ze nad.
Kurwicy juz dostaje.
A moze to cos pomiedzy nad i pod? :D
czytalem kanabe, tam jest cos wspomniane ze "jesli wyjdze to potem trudno bla bla bla bla"
rozumiem to jako ze trzeba pod, no ale kuźwa, co za pacjent daje dodatkowo zdjecia gdzie wszystko jest nad?! :nuts: 8-(
wchodze na stronke koyot'a i tam jest wsio ladnie opisane i sa zdjecia gdzie jest nad i pod?
Jezeli sa dwa typy scroga nad i pod to powiedziecie przynajmniej ktory jest latwiejszy ;)
Pan_Jah_from_Brazylija pisze:Jezeli sa dwa typy scroga nad i pod to powiedziecie przynajmniej ktory jest latwiejszy ;)
Ale mi się wydaje tak na podstawie obserwacji: że w tej metodzie wszystko sprowadza się do: uzyskania : ekranu zieleni ;)
Gdzie : wszystkie szczyty: są na jednej wysokości: - znaczy się wszystkie szczyty wystają tak samo ponad powierzchnie ekranu: [ bo ekran wcale nie musi być płaski: nawet lepiej gdy ma kształt lekkiego V.
A i szczyty niewiele przerastają ponad ekran... Hmm nigdy tego nie próbowałem w każdym razie ;> I raczej nie będę ;)
btw: lecisz z nasion?
Może lepiej było by zastosować LST ?
Shakira-blondyna powiedział
btw: lecisz z nasion?
Może lepiej było by zastosować LST ?
Wiem ze ScrOG jest dedykowany dla klonów, lecz niestety nie mam do nich dostepu a kupno wiaze sie hmm z "lipą"
LST zrobie na samym poczatku zycia roslinki w celu wytworzenia odgalęzień pod ScrOG'a
sa zdjecia gdzie jest nad i pod
scrog ma dwie wady:
-jest wiecej roboty przy uprawie (budowa siatki, trenowanie) ale kto uwielbia robic przy krzaczkach to z usmiechem na ustach wykona wszytkie te czynnosci :-)
-nie ma konkretnych duzych 20-30cm topow dla lubiacych duze tluste szczyty ;-) za to jest kilkadzisiat mniejszych :-p
40dzien flov http://img64.imageshack.us/my.php?image=pict00209po.jpg
Ca2na3is pisze: Ja nie wiem w ogóle jak można mieć z tym problemy. Widzisz fote, na której wszystkie toposławy są równiutkie i tak starasz się przeplatać swoje. Z LST podobnie. Gniesz rośline wg. weny twórczej (zabawa jak z drzewkiem bonsai) i dostosowujesz krzaka do powierzchni boxa.
hmm to moze juz cos mi wyrzarlo moozg :D
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
