jaka temperatura w growbox-ie??

...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.

Moderator: Konopia

Posty: 16 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2009
  • 1384 / 8 / 0

ujemnych temperatur???hahahahhahah kazda konopia zdycha jezeli schlodzi sie ja ponizej8st celcjusza(chodzi i tak zwane łyko zwane tez dusza-jest to sam srodek lodygi taki kregoslup)jezeli tem lyka spadnie do ponizej 8st roslina umiera ahhaha ujemnych haha
przy 12st temp lyka rozwoj rosliny jest wlasciwie zatrzymany(rosnie tylko troszke)
temp w boxie idealna 22stopnie przy zgaszonym swietle 28stopni przy swietle zapalonym warto mierzyc tez tem wokul donicy zeby korzenie mialy temp powyzej owych12stopni (temp wokul donicy min18-19stopni)warto tez mierzyc wilgotnosc im wilgotnosc wieksza tym mniejsza temp:)idealne dla rosliny warunki: wilgotnosc powietrza 65% temp 24-28stopni przy wegu mniejsza wilgotnosc przy kwitnieniu
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 192 / / 0

kazda konopia zdycha jezeli schlodzi sie ja ponizej8st celcjusza
Nie zdarzyło mi się jeszcze, aby któraś moja roślina na out nie przetrzymała przymrozków. Powiem więcej: raz nawet były na to skazane 3 kwietniowe noce pod rząd. Zmarniały mocno, ale wytrzymały. Także teoria o jakiejś tragicznej śmierci roślin poniżej 8 stopni wydaje mi się trochę spierdolona. Oczywiście nie zmienia to faktu, że nie warto na taki stres rośliny narażać, bo już poniżej zera ryzyko przykrej dla nas niespodzianki jest wysokie.
Konopia to mocny chwast, dużo potrafi wytrzymać.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

„Przerzut” przechwycony – narkotyki nie trafią do Zakładu Karnego w Zabrzu

,,Przerzut” przechwycony. Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Zabrzu po raz kolejny wykazali się czujnością i udaremnili przedostanie się na teren jednostki narkotyków i innych niedozwolonych przedmiotów.

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 56 / / 0

Czy mozna spryskiwac roslinke woda prze wlaczonej lampie w celu zwiekszenia wilgotnosci?Czy kropelki nie podzialaja jak soczewki?

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 2 / 0

CANNABISZ pisze:
Czy mozna spryskiwac roslinke woda prze wlaczonej lampie w celu zwiekszenia wilgotnosci?Czy kropelki nie podzialaja jak soczewki?
Nie można za bardzo spryskiwać zewzgledu na te soczewki robiące się z kropli wody. Najlepiej spryskac dziewczyny 1 minute przed wyłaczeniem świateł wszystko widać i za mało czasu na uszkodzenie szadzonek.
Rejestracja: 2010
  • 1 / / 0

bywało 30 i tez bylo dobrze!
Rejestracja: 2010
  • 50 / / 0

optymalna temperatura w boksie powinna się wahać w granicach 23/24-27c :)
Posty: 16 Strona 2 z 2
Wróć do „Młody technik”
Na czacie siedzi 1318 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości