Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 1105 • Strona 9 z 111
  • 3450 / 103 / 8
pixes111 pisze:
Mógłby ktoś podać :
Czas dzialania ?
Ile mg z tolerką ketony raz na miesiąc?
Droga podania ?Różnica między oral,a sniff?
Rodzaj fazy<euforia?,speed?>?
Czytałem wszystkie posty,ale każdy co innego pisze.
Skoro każdy pisze co innego, to co chcesz usłyszeć? Jeden Ci napisze że działa 15 minut, drugi że 3 godziny. Jeden że dawka dobra to 30 mg, drugi że po pół grama nic nie czuł. Taka specyfika tych substancji. Masz wybór: zaufać komuś wiarygodnemu albo zdać się na siebie.
  • 211 / 2 / 0
Chyba większość osób zaczynała testy od 80 mg. Żeby mieć naprawdę mega mocny odlot przewyższający mefa, metylon, meca, emc, i inne to trzeba 200-300 mg. Może zasada złotego środka? 150 mg i będzie gites :emo:
  • 3450 / 103 / 8
brefedronu się podobno nie wciąga.
  • 5803 / 387 / 10
W ogóle wciąganie serotoninergików to jak wysypywanie ich do klopa, tylko że tą drugą metodą mniej boli.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 174 / / 0
zrób bombę albo dorzuć do picia, nie będzie problemu
brefedron z którym się spotkałem był dość mocno kleisty i do sniffa się kompletnie nie nadawał
  • 23 / / 0
A zakładając, że mam idealnie suchy i sypki brefedron to po wymieszaniu go z białą tabaką ( w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych w nosie) powinien dobrze robić przy sniffie? Jeśli gadam głupoty to wybaczcie :-p
  • 5803 / 387 / 10
Nie, brefedron działa na serotoninę, a ona wyzwalana jest w przewodzie pokarmowym. Omijając go, tracicie fchuj materiału. Oczywiście on w końcu naczyniami krwionośnymi tam dotrze, ale to po prostu marnotrawstwo.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 3450 / 103 / 8
Wyzwalana? Mógłbyś rozwinąć?
  • 162 / 6 / 0
Ze spływem też dużo idzie do żołądka.
Uwaga! Użytkownik d4rqu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5803 / 387 / 10
80% zapasów serotoniny w ludzkim organiźmie znajduje się (i jest produkowane) w komórkach enterochromaficznych, znajdujących się tkance nabłonkowej pokrywającej ściany przewodu pokarmowego.[1] Skoro przyjęcie doustne zauważalnie zwiększa euforię, to zapewne z nich ta serotonina pochodzi.

Przypis 1. - Berger M, Gray JA, Roth BL (2009). "The expanded biology of serotonin". Annu. Rev. Med. 60: 355–66. [z: PubMed]
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
ODPOWIEDZ
Posty: 1105 • Strona 9 z 111
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.