4-AcO-DiPT; Ipracetyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1104 / 55 / 0

4-AcO-DIPT można atakować nosem ?? Dawki takie same czy połowę mniejsze ??
Użytkownik nieaktywny
  • 262 / / 0

Można. Spływ jest paskudny i przez jakąś godzine czuć okropny smak w gardle oraz występuje dziwne uczucie w nosie. Dawki takie same. Wejście odrobinę szybsze

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Pozwól mi upaść. Kino narkotykowe w służbie dobra

Kino o uzależnieniu narkotykowym, jeśli chce robić coś więcej niż tylko grozić paluszkiem, powinno spojrzeć na kontekst społeczny i pogrzebać w codzienności osób, które popadają w narkomanię.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Można. Dawkę weź taką samą raczej. Jest to jednak chyba najgorsza droga administracji przy tej tryptaminie. Ma ona tak obrzydliwy smak, że nie chcę nawet wiedzieć jaki musi być spływ %-D

edit: :cheesy:
  • 1104 / 55 / 0

Chyba jednak daruje sobie tą drogę podania ;) Może i.m ?? :P A najlepiej to sobie normalnie zjem :D

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Przy i.m. możesz spodziewać się drgawek. Przynajmniej u mnie miały zwyczaj pojawiania się %-D
  • 1104 / 55 / 0

Jak długo one trwały i czy bardzo psuły doświadczenie ?? Były bardzo mocne ??

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Głównie w ciągu 15 minut od podania. Przyjemne nie były, aczkolwiek doświadczenia za bardzo nie popsuły. Trochę mną trząsło ;-)
  • 1104 / 55 / 0

Dzięki za odpowiedz. Na pierwszy raz jednak pójdzie jednak w układ pokarmowy ;D Jak spodoba mi się ta tryptaminka to zdecyduje się na i.m ;D

noor pisze:
Syberek pisze:
Na pierwszy raz jednak pójdzie jednak w układ pokarmowy ;D
Zaatakuj go z drugiej strony :-)
%-D %-D
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2011 przez Syberek, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 256 / 3 / 0

Syberek pisze:
Na pierwszy raz jednak pójdzie jednak w układ pokarmowy ;D
Zaatakuj go z drugiej strony :-)
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 3 / 0

Od dupy strony. Wszakże można także jeść per rectum
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata