Najbardziej empatogenna tryptamina?

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 320 / 3 / 0

Po prostu,rozumiecie chyba o co mi chodzi,optymalnie byłoby gdyby działanie było średnio długie ~6-8H
Po grzybach tak sie ten efekt zaobserwować ale jest on minimalny,fajnie by było jakby było coś nie rozwalającego(jako anty-przykład DXM),ostatecznie nie musi być tryptamina ;) .Najlepiej wpisywać co najbardziej w tym kierunku robi ale nie wchodzi np w depresanty tylko ograniczmy sie do stymulantów.
Użytkownik nieaktywny
  • 357 / 1 / 0

Jak dla mnie empatogenność tryptaminową sam musisz sobie wypracować, własnym nastawieniem (oraz s&s rzecz jasna).
Z tego co próbowałem 5-MeO-DIPT nadawało się do tego bardziej niż inne, bo powodowało jeszcze pobudzenie i euforię.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, wg mnie fenetylaminy lepiej by pasowały. Mam tu na myśli szczególnie 2C-E i 2C-P, które działały na mnie bardzo imprezowo. Ponoć nielegalne 2c-x jeszcze lepiej się do tego nadają (2C-B albo 2C-I, nie pamiętam).

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Narkotyki warte £21m próbował przemycić przez port w Harwich

Pod koniec maja informowaliśmy o udaremnionej próbie przemytu 80 kg kokainy wartej £7 milionów przez port w Dover. Nieudany przemyt pochodzącego z Polski kierowcy ciężarówki, z powodzeniem wpisać można na listę rekordów.
  • 1877 / 16 / 0

Tryptaminy to tak jak napisał cyric trzeba sobie wypracować to , dlatego najlepiej poszukuj psychodelicnego empatogena w fenetylaminach , z szczerzego serca mogę ci polecić 2C-D :heart: :heart: nie 2C-I nie inne pod względem empatogenności nie dorastają do pięt 2C-D

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 19 / 0

Jak dla mnie największym empatogenem z grupy tryptamin jest 4-AcO-DMT w dawce 10-15 mg p.o.
W tej dawce nie wywołuje żadnej euforii, efekty psychodeliczne są bardzo słabe ale empatia ogromna
  • 578 / 44 / 0

AET to ponoś jedna z najbardziej euforycznych trypsmin, szkoda że tak zbanowana wszędzie i niedostępna, a była nswet lekiem swego czasu.
  • 3129 / 14 / 0

Euforia =/= empatia.

Mój faworyt to grzyby, czyli 4-HO-DMT :)
  • 5302 / 69 / 0

Mój faworyt syntetyczny jest chemicznie sympatyczny, a jest to czterokrotny mahomet. Naturalny sok fortuny to podobnie do pana ntfs: Zibeny-Psylocyby z 4-HO-DMT & 4-OH-DMT & baeocystyną na czele
  • 892 / 60 / 0

Jak dla mnie nic nie przebije LSD.
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 5 / 0

Ostatnio szamalem po raz pierwszy grzyby, w ilosci niklej, bo sztuk pietnastu (swiezutkie). Oevow praktycznie brak, minimalne cevy, euforia, ale za to piekne uczucie szczescia, nienachalne, i milosc do wszystkiego i wszystkich.

4-AcO-DMT wypada rownie dobrze.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 214 / 2 / 0

40mg 4-AcO-DMT + 20mg 4-HO-MET; nawet 150mg MDMA nie przebilo tej empatii nie wspominając o euforii i reszcie tripa.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata