Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
jestem tu gdzie jestem!
Dostajemy wiadomość na hushmail ----przekierowanie go---> inne darmowe konto ------ zamiana na 'kupiłeś marchewkę?'----> nasze główne konto
WildMonkey pisze: a co wiecie i sądzicie o cyber-rights.net ?? Też żydzi ;] ? chyba nie bo zauważyłem, że wszyscy arabowie do porozumiewania się na odległość używają cybera nawet jak piszą o głupotach hehe
Powinien ktoś obmyślić wtyczkę do poczt portalowych, typu onet, gazeta.pl itd., żeby mogły odbierać szyfrowane maile z husha. Czy to trudne zadanie dla programisty?
circus pisze:Da się zorganizować pętelkę powiadamiającą o mailu na hush'mailu? Tzn. przekierowujemy maile z hushmaila na jakieś inne darmowe konto mailowe typu @wp.pl, a stamtąd wysyłany jest kolejny mail, nic nie sugerujący (typu "Cześć, to ty dzwoniłeś") na naszego głównego maila? Problem jest w tym, jak ustawić taką procedurę, jedyne co można zrobić, to przekierować maila dalej. Jak zrobić by po przyjściu zdefiniowanego maila, został wysłany dalej zupełnie inny.
Dostajemy wiadomość na hushmail ----przekierowanie go---> inne darmowe konto ------ zamiana na 'kupiłeś marchewkę?'----> nasze główne konto
dobrze że teraz na safemailu mam co trzeba :]
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
CBŚP i Policja Ukrainy rozbiły międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych
36 zlikwidowanych laboratoriów, setki przeszukań i tony zabezpieczonych substancji – to bilans skoordynowanej operacji przeprowadzonej przez Centralne Biuro Śledcze Policji oraz Policję Ukrainy przy wsparciu Europolu. To jedno z największych uderzeń w podziemie syntetycznych narkotyków w Europie Wschodniej.
Spotkanie z MSWiA. Nadszedł czas na odpowiedzialność, a nie kolejne tragedie
Wczoraj oficjalnie złożyliśmy [tj. Wolne Konopie] w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji wniosek o pilne spotkanie z Ministrem Marcinem Kierwińskim. Równolegle przekazaliśmy list otwarty dotyczący tragicznej śmierci 19-letniego Aleksandra oraz innych dramatów, które w ostatnich latach wstrząsnęły opinią publiczną.
