Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
Dodatkowo, @Vetulani44, wystawiając warna, nie naruszył zasad – miał możliwość upomnienia słownego lub zwiększenia punktów ostrzeżeń, wybrał wariant bardziej stanowczy i to jego suwerenna decyzja, którą, jako administratorzy, w pełni akceptujemy.
Co do fatmorgana i wspominania dawno przeszłych sytuacji, nie widzę sensu w ich poruszaniu. Warn był zasłużony, a dyscyplinarnie, w przypadku takich sytuacji, zdarza się nawet wydalanie moderatorów - co ostatnimi czasy miało miejsce.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Zapomniałem hasło, wiadomość z nowym hasłem nie dochodzi na mój adres email
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Od: CATCHaFALL
Odbiorca: Amunicja
To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
Notoryczna edycja postów tylko po to, aby zaraz samemu je zgłaszać do usunięcia. Najpierw mysl, potem pisz.
Jak chcę zacytować część posta nad moim to najpierw piszę posta z treścią "..." (czyli trzykropek), później cytuję wiadomość, do której chcę się odnieść i edytuję tego posta z trzema kropkami, wpisując treść, którą napisałem. Czasem zdarzy mi się zapomnieć, ale wtedy od razu zgłaszam tego posta z powodem "Inne" i w treści wpisuję "Do usunięcia", więc nie rozumiem, dlaczego dostałem warna za to, że sam zgłosiłem posta, który ma być do usunięcia/wywalenia do kosza dbając tym samym o porządek na forum.
Zresztą kwestię braku możliwości cytowania ostatniego posta w danym temacie i jak jest to uciążliwe opisałem dokładnie tutaj.
Z góry dzięki za pozytywne rozpatrzenie ;)
Ważniejsze niż "Zanim weźmiesz jakikolwiek opioid zastanów się 150 razy".
Że chciałbym odnieść się od moich wszystkich wręczonych warnów.
Wyjaśnić, że były nie słuszne.
Powinno się dyskutować, wysłuchać drugiej strony.
Po powyższym poscie, widzę, że można składać skargi. Jednak jak złożyć skargę, skoro z automatu masz bana
W takiej sytuacji nie będę miał podstaw, by je cofnąć. Zdjąłem.
@GTB488, mógłbyś doprecyzować, od czego dokładnie chcesz się odwołać? Nie do końca rozumiem Twoje stanowisko. Przejrzałem pobieżnie listę nałożonych ostrzeżeń.
Z 4 grudnia widnieje warn od @CATCHaFALL, dotyczący prób handlu – co istotne, nie jest to incydent jednostkowy, lecz recydywa, a więc podobne działania miały już miejsce w przeszłości.
Ponadto: viewtopic.php?p=3816217#p3816217 – to tylko jeden z przykładów, a znalazłoby się jeszcze kilka innych „perełek”. Przy okazji również nakłaniałeś do samobójstwa, co u nas jest mocno piętnowane na portalu.
Nie dostrzegam tu żadnej realnej podstawy do odwołania. Co więcej, kolejny warn jeszcze bardziej wydłuży Twój brak dostępu do portalu, dlatego radziłbym zachować ostrożność.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Mianowicie. Mam pewność, że pisalem posta. Który został perfidnie usunięty.
W dziale zielarskim.
Nawet nie ma go w śmietniku. Po prostu zniknął.
JAK TO WYJAŚNICIE, moderacja?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów
Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.
CBŚP zlikwidowało nielegalne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono ponad pół tony klofedronu
Skuteczne działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnej fabryki syntetycznych narkotyków na Dolnym Śląsku. Zatrzymano jedną osobę i zabezpieczono znaczne ilości wyjątkowo niebezpiecznej substancji.

