Metylon w angielskiej Wikipedii
[ external image ]
1-(1,3-benzodioksol-5-yl)-2-metyloaminopropan-1-on
dodałem wzór strukturalny, nazwę systematyczną i link do angielskiej Wikipedii #czeslaw
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Ostatnio chciałem się zaopatrzyć w tę substancję, jednak ostatecznie wziąłem co innego. Mógłby ktoś opisać własne wrażenia po wrzuceniu tego?
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
Hegemon_Krwawy pisze: Nie jestem pewien, ale myślę, że piracetam mógłby pomóc. Ale nie wiem, bo nie miałem styczności z metylonem, tak tylko knuję. Niemniej myślę, że warto spróbować.
Ostatnio chciałem się zaopatrzyć w tę substancję, jednak ostatecznie wziąłem co innego. Mógłby ktoś opisać własne wrażenia po wrzuceniu tego?
Nie polecam.
Po załadowaniu na początku trwała lekka poprawa nastroju lecz po 15-20 minutach już jej nie czułem, pozostało tylko nieprzyjemne pobudzenie z podwyższonym tętnem i ciśnieniem, a do tego później doszedł straszny dół i dziwne uczucie lęku jakby zaraz miało sie coś stać strasznego. Po jakiś 4h od zarzucenia już mnie puściło, ale jeszcze przez kilka kolejnych godzin nie było szans na sen.
Nie zamierzałem więcej tego probować to co zostało spuściłem w kiblu. Tak samo źle działało mdpv i desoxy które też poszły do kibla. Wszystkie te rzeczy miały bardzo dobre komentarze na zagranicznych forach, może po prostu te stymulanty nie są dla mnie.
Natomiast wszystkie fenetylaminy i tryptaminy które probowałem działają tak jak powinny, i jeśli chodzi o jakieś rekreacyjne rc to polecam tylko te dwie grupy - tryptaminy i fenetylaminy.
Ja jakimś wielkim fanem stymulantów nie jestem, ale na metylon czy butylon (albo oba razem :-D ) od czasu do czasu się skusze (inna sprawa, że jedzenie ich za często nie ma sensu bo tracą mocno na działaniu, szczególnie tym emaptogenym i pozostaje tylko stymulacja). Dla mnie to taka delikatniejsza alternatywa MDEA/MDMA, nie wykręca twarzy, nie powoduje szczękościsku, dzień po też jest nie jest aż tak depresyjnie chujowo. Jak to w życiu bywa tak i z używkami, kwestia tego co się lubi.
pisząc fenetylaminy miałem na myśli substancje typu - 2c-b, dragonfly, doi, doc.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
po chuj tutaj dyskusje czy akodin jest aminą czy herioną
to wątek o methylone/butylone do kurwy nędzy. wypierdalać
naprawdę nikt z tego forum nie skusił się ostatnio na methylone/butylone?
Na mnie methylon zadzialal fajnie tyko za pierwszym razem, później to juz tylko lekkie kręcenie w głowie czyli tak samo jak w przypadku butylonu.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/8/80de041f-e808-418a-878f-f634a224e579/845x1m.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250325%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250325T234203Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=b26316c3c98fa219abb9010a405f787757877dad85bb4e456ed034a2df6d3214)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Czy świadek może odmówić odpowiedzi na pytania w sprawie o narkotyki? Analiza art. 183 K.p.k.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/img_2405.png)
Nowe Światło na Marihuanę: Badania potwierdzają jej rolę w walce z uzależnieniami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/proces_bartosza_f.jpg)
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną – właśnie ruszył jego proces
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie rozpoczął się proces Bartosza F. – prokuratora z Wrocławia. Grozi mu więzienie za podanie kobiecie narkotyku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/microdosing_0.jpg)
Mikrodawki LSD raczej nie leczą ADHD [BADANIE]
Mikrodawki LSD nie okazały się skuteczniejsze od placebo w leczeniu ADHD – informuje pismo „JAMA Psychiatry”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/91.jpg)
91 kg marihuany w przesyłce z USA
Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego przejęli przesyłkę ze Stanów Zjednoczonych, w której znajdowało się 91 kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków to ponad 4,3 miliona złotych. W wyniku akcji zatrzymano trzy osoby związane z przemytem.