Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1269 • Strona 126 z 127
  • 15 / 3 / 0
wie ktoś czy LSD zadziała po tygodniu od podania 2C-B? chodzi o tolerancję jak coś
  • 364 / 98 / 0
Powinno bez problemu, kiedyś planowałem w odstępie kilku dni właśnie tripy na LSD i 2C-B i ktoś mi tu na forum powiedział że to jest właśnie dobra kolejność, że najpierw 2C-B, a potem LSD.

Ostatecznie trip na kwasie sobie z pewnych względów odpuściłem wtedy więc z własnego doświadczenia nie powiem jak to wygląda, ale 2C-B buduje pomału tolerancję i szybko spada.

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że po około 2 tygodniach nie było problemu z tolerancją przy braniu kwasa po 2cb.
  • 56 / 5 / 0
Jak mogę poprawnie określić czystość czy tylko GC-MS w lab? Wiem że są takie niby płytki TLC, co o tym myślicie?
  • 920 / 155 / 0
Nie wiem, ale jak nie drogie to sprawdź. i daj znać.

Energy Control koszt 60-80E
  • 456 / 304 / 0
Miał ktoś styczność z pillsami "nazi"?
Faktycznie mają 20mg jak zapewnia vendor???
  • 364 / 98 / 0
@tosieniedzieje jeśli chodzi o nazistowskie orły to
@Psilosoph pisał o nich kiedyś, że podobno mają 8mg, do tego zanieczyszczenie przez dwie inne substancje, ale nie pamiętam jakie.

Ilość substancji często podawana jest w HBr które jest o jakieś 25% cięższe jeśli dobrze pamiętam (ale warto zweryfikować jeśli komuś potrzebne są dokładniejsze wartości, bo piszę to z głowy) dlatego zakładając, że ilość jest podana we freebase to ja bym się 10mg HBr spodziewał, ewentualnie może być to też HCl, a wtedy lepiej unikać sniffa.

No tylko tak czy inaczej ocenianie piguł po wyglądzie nie daje pewności ile tego tam faktycznie siedzi, a 2C-B można dorzucać więc lepiej podejść do nich ostrożnie, choć jeśli faktycznie są tam jeszcze dwie inne substancje to ja bym ich unikał.
  • 498 / 98 / 7
Hej dziś miał miejsce mój pierwszy trip na tej substancji w tym roku i chyba najsilniejszy w życiu. Wiedziałem że ten psychodelik potrafi pokazać pazur, niemniej jednak zdziwiło mnie ze ~ 30mg 2C-B może powodować uczucie nadchodzącej zagłady i rozpuszczanie się świadomości + jakby bardziej przynależność do świata roślin i zwierząt niż bycie homo sapiens. Już kiedyś tripowałem na podobnej dawce ale tym razem było bardziej intensywnie. Niezbyt potrafiłem się poddać tak całkiem bo jakoś obawiałem się całkowitego rozpuszczenia ego i utraty kontroli. Ale nie panikowałem patrzyłem co jakiś czas na godzinę żeby mieć orientację ile już czasu minęło od "zarzucenia" spacerowałem cały czas po łące i ogrodzie z playlistą na słuchawkach i uznałem że jak już wytrzymałem do tego etapu to nie mogę się poddać i wyczekiwałem zbawiennego momentu aż zacznie w końcu puszczać. Później jak w końcu go doczekałem to cieszyłem się że to się zdarzyło, mimo silnego lęku ważna lekcja pokory :) Z ciekawszych fenomenów to na peaku trafiłem jakby do magicznego świata z motywami słowiańskimi i jakby eterycznymi istotami, który mnie oczarował a minutę później czułem już nieopisany strach. Ale teraz jest już dobrze, Nawet lepiej niż przed tą podróżą. Może za jakiś czas napiszę pełny trip raport trzymajcie się psychonauci
  • 1 / / 0
Co sądzicie o fraktalach po 2C-B?

Dla mnie wizualnie przypominają one lizergamidy, chociaż samo doświadczenie i odbiór kolorów już bardziej fenylo.

Jak byście porównali 2C-B do meskaliny?
Życie z miejsca zjednoczenia to integracja światła oraz cienia.
Życie z miejsca zjednoczenia to moc mentalnego wyciszenia.
Życie z miejsca zjednoczenia wycisza ego i gasi pragnienia.
Życie z miejsca zjednoczenia to prawda, która nie ocenia.
  • 364 / 98 / 0
@GalacticDude
Ogólnie jeśli chodzi o meskalinę i 2C-B to zdarzyło mi się ich bodyload porównywać, poza tym mam wrażenie że obie substancje pozwalają trochę lepiej radzić sobie wśród ludzi niż LSD czy grzyby, więc jest trochę podobieństw.

Ogólnie to tak po 1g meskaliny (realnie prawdopodobnie 600mg) miałem mocny bodyload cięższy niż typowy po 2C-B, ale po 0.5g (realnie pewnie z 300mg) był lżejszy więc, pomimo że meskalinie przypisuję mocniejszy bl niż 2cb to różnica jest raczej niewielka.

Wizualnie 2C-B według mnie właśnie brakuje tej fraktalnej rekurencji jak przy LSD.

Kolory po 2C-B kojarzą mi się z neonowymi ale to dlatego że często zdarzało mi się tripować po ciemku i jak jest jaśniej to już aż tak neonowo nie jest, więc obstawiam że to bardziej kwestia S&S niż substancji, choć z pewnością różnice w kolorach pewnie jakieś będą, ale ciężko mi je wyróżnić przy obecnym doświadczeniu.
  • 183 / 27 / 0
Tak czysto teoretycznie jak dobrze nadaje się 2C-B dla osób, które mają doświadczenie tylko z trawą? Osobiście wydaje mi się, że do 20 mg jest faza bardzo subtelna, a jak się zbliża do 30 mg zaczynają pojawiać się jakieś ciekawsze wizuale, ale headspace i tak łatwiejszy do ogarnięcia niż po jakiś niewielkich dawkach kwasa. Jest to jakkolwiek ryzykowne dla takiej osoby próbując w małym gronie osób te 20 mg czy lepiej i tak zaczynać od 15 mg (Hbr), bo nie wiadomo jak dana osoba zareaguje? Bo dla mnie ten headspace po 23 mg jak przyjąłem był o wiele łatwiejszy do ogarniania i byłem spokojniejszy niż jak się zjaram swoją standardową dawką, ale nie wiem jak to u innych może działać.
ODPOWIEDZ
Posty: 1269 • Strona 126 z 127
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.