Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
  • 22 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Clay »
Ja wsadziłem multitesta na 1,5 h do zamrażarki, po uprzednim przedziurawieniu opakowania foliowego ; ]
Unikajcie też sikania do testów z samego rana, bo stężenie wszelkich substancji jest wtedy największe.
Uwaga! Użytkownik Clay nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 25 / 3 / 0
siema w przeciągu kolejnych 7 dni prawdopodobnie będę miał robiony moczotest na THC. Paliłem codziennie przez cały zeszły tydzień około niecałej dzidy dziennie. Ile potrzeba czasu żeby to zeszło z moczu? I czy to że częściej przez ten tydzień opalałem lufę niż zwykłego bucha jest dla mnie korzystne czy nie? Ważę 55kg jak coś
  • 4069 / 658 / 2117
Używaj opcji szukaj kolejnym razem.

W przypadku rekreacyjnego palenia (nienadużywania) od 3 do 7 dni. U osób, które regularnie używają marihuany, tetrahydrokannabinol może być wykrywalne w moczu przez 10-30 dni. Długotrwałe użytkowanie lub wysokie spożycie THC może nawet wydłużyć ten czas do 45-77 dni.

Wyciągnij na tej podstawie wnioski jakim palaczem jesteś. Rekreacyjny, wjebany mocno czy solidny z długim stażem. Jak palisz dzidę dziennie, ale okresowo i raczej nie jesteś codziennym palaczem od kilku lat, to 3-7 dni. Jeżeli jarasz od dłuższego czasu i obyty jesteś (jarasz ciągle, z krótkimi przerwami) to skłoniłbym się ku 10-30.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 1 / / 0
Domyślam się, ze było, ale chce opisać konkretny przypadek. Miałem dzisiaj badania moczu o których zapomniałem, nie jestem już niestety użytkownikiem zielonego z przymusu a nie wyboru, ale jest jak jest. Jednak 23 dni temu znalazłem parę okruszków w szufladzie i stwierdziłem, ze je sobie zapale. Napisze tu z zapasem, żeby się nie pomylić (parę razy zdarzyło mi się wrzucić cos na wagę i przy takiej ilości to ona pewnie by nawet nie drgnęła) ale załóżmy, ze było tam 0.02, które spłonęło na 2 małe a normalnie byłby 1 duży meszek z lufki. Wszelkie znaki na niebie i ziemi (Internet, chat gpt, zdrowy rozsadek) podpowiadają mi, ze nie ma szans, żeby cos wyszło na tych testach. Jednorazowe użycie. Stwierdziłem, ze zapytam o zdanie zawodowców, może ktoś z was miał takie badania albo orientuję się w temacie? Pzdr :)
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Kanadyjscy aktywiści naciskają na bezpieczniejsze twarde narkotyki w ramach nietypowego pozwu

Dwóch kanadyjskich aktywistów, którzy nielegalnie sprzedawali niezanieczyszczone twarde narkotyki w celu ograniczenia śmiertelnego przedawkowania, wniosło skargę prawną do federalnego prawa antynarkotykowego.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.