Rośliny z rodzaju Mitragyna, rodziny marzanowatych, zawierające alkaloidy o działaniu psychoaktywnym (Mitragyna speciosa, Mitragyna hirsuta, Mitragyna javanica).
Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1506 • Strona 151 z 151
  • 373 / 81 / 0
Dziwne pieronstwo w odstawianiu, biorę 20 g dziennie i przy zejściu do 10 g było spoko a później problem z zamienionym pod dywan problemem ze zdrowiem tak się odezwał, że 2 dni horroru. Wróciłem z powrotem do 20 GG i już na tym stoję kilka msc.

Poranna kawa i kratom to jest złoto cały czas
  • 299 / 12 / 0
Ja zjechałem z około 60g (pare miechów) na teraz obecnie około 15g i ciągle najbardziej czuje poranną dawkę. Ale w końcu nie budzę się rano z potem i rozedrganiem. Chyba tak do 20g to jeszcze jest ok, najgorsze jest dorzucanie więcej w ciągu dnia, kolejne nawet większe dawki już nie dają tego co mniejsza poranna, a tolerancja idzie w górę. Także podobnie jak z kawą, pierwsza poranna najlepsza, a potem to już ułamek działania.
  • 373 / 81 / 0
Dlaczego się rano budziles z potem i rozedrganiem? Z powodu kratomu czy z powodu jego braku?
  • 185 / 37 / 0
Na chuj ludzie wrzucacie takie duże dawki w ciągu dnia ? Rozpierdalacie swoją tolerancję... kratom to wyjątkowa substancja w której więcej znaczy lepiej. Żeby osiągnąć dany efekt stymulujący/sedacyjny trzeba wrzucić odpowiednią ilość kratomu by osiągnąć odpowiednie stężenie alkalidow w organizmie. Na samym początku sam popełniałem głupi błąd wrzucając bardzo wysokie dawki rzędu 6-10g/dawkę i efekt był znikomy lub słabo zadowalający. Obecnie wrzucam maksymalnie 5g w przypadku czerwonego kratomu i 3/4g w przypadku bialego/zielonego. Kratom klepie cały czas tak samo dobrze, wrzucam max 4 razy dziennie. Lecę już w ciągu ponad 4 miesiące i cały czas efekt krstomu jest na poziomie bardzo zadowalającym. Najważniejsze to znalezienie odpowiedniej dawki dla siebie i trzymanie się jej przez cały czas. Pamiętajcie "less is better"... bardzo dużo naczytałem się o Kratomie na Reddicie i bardzo dużo osób polecało zmniejszyć dawkę by osiągnąć lepszy efekt... nie wierzyłem w to a sam się zaskoczyłem jak kratom w niższej dawce potrafi zajebiście działać. Chciałbym jeszcze zaznaczyć że mam dosyć bogate doświadczenie z Tramadolem i Kodeina także tolerke na opio mam wyrobioną. SZANUJCIE SWOJĄ TOLERANCJE!


Pamiętajcie że:
- Poranna dawka klepie najmocniej
- Kratom działa wyjątkowo dobrze w momencie podwyższonego metabolizmu czyli np. po treningu
- Warto 15 - 30 min po zarzuceniu kratomu przegryźć coś tłustego, podbija to lekko dzialanie i zdecydowanie wydłuża czas dzialanie
- BARDZO WAŻNE! Zmieniajcie gatunki/kolory pitego kratomu tak często jak się da, pijąc ciągle ten sam kolo/gatunek tolerka wyrabia się bardzo szybko i efekt szybciutko zanika
- Mieszajcie że sobą różne kolory

Mam pytanko, czy kratom obniży dzialanie mdma/2cb ?
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2023 przez wiaderk0, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 299 / 12 / 0
19 listopada 2023nicki pisze:
Dlaczego się rano budziles z potem i rozedrganiem? Z powodu kratomu czy z powodu jego braku?
Ponieważ jak wieczorem wziąłem ostatnią dawkę o 18 powiedzmy, to do rana o 9 była to najdłuższa przerwa między dawkami. A, że były aż tak wysokie to już doświadczałem zjazdu. Najbardziej się przejechałem na nie używaniu wagi do dawek tylko wrzucaniu z łyżki na oko XD. Myślałem, że jest około 5g a tam było nieraz 12g i tak pare razy dziennie XD. Czysta głupota, ale teraz już jest o wiele lepiej na niższych dawkach.
  • 65 / 20 / 0
Ja sobie rozjebałem tolerkę przez gównianej jakości kratom. Brałem od pierwszej redukcji dawek gdzieś 1,5 roku temu po niecałe 20g ed. Parę miesięcy temu zamówiłem proszek tak słaby, że musiałem podbić dawkę prawie dwukrotnie, żeby się czuć w miarę normalnie. Potem kupiłem już lepszy, ale za mało zmniejszyłem porcje. No i teraz biorę po 30-33g. Co mnie denerwuje, bo działa to na mnie słabiej niż te 20 wtedy.

Planuję zrobić trochę większy zapas odmian białych i zielonych, wymieszać wszystko razem, kupić memantynę i zrobić redukcję z codziennym zapisywaniem dawek. Poprzednio podziałało.

A za pierwszym razem tolerka mi wzrosła do podobnego do dzisiejszego poziomu przez branie czerwonego przez dłuższy czas. Czerwone odmiany mają działanie najbardziej opioidowe i przynajmniej u mnie wywołują wyraźny wzrost tolerki.
ODPOWIEDZ
Posty: 1506 • Strona 151 z 151
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.