Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 5234 • Strona 524 z 524
tur3knabanicji
  • / / 0
Siema, za co dostałem trzecie ostrzeżenie ?

[quote]Na tej witrynie masz zabroniony dostęp do 24 maja 2023.

Powód zablokowania: [b]Zbyt duża liczba ostrzeżeń - przerwa na 72h[/b][/quote]

Miałem dwa ostrzeżenia, jaki jest powód trzeciego ? Taki jak wpisano w powodzie zablokowania ? Jeśli tak, to w którym miejscu naruszyłem regulamin forum ? Za same dwa ostrzeżenia nie dostaje się trzeciego przecież.

Pozdro.
  • 2713 / 190 / 0
Siema, powyższy post jest mój, teraz wiem za co mam warna (odczytałem PW od wystawiającego - treść jak poniżej), chciałbym tylko zapytać, czy wg. administracji forum jest on słuszny, ponieważ mam już 3 na koncie (nie mam wglądu do zgłoszonych przez siebie postów) i piszę ten post, aby na przyszłość uniknąć podobnej sytuacji.

Wystawiający ostrzeżenie: Mefistofeles1945
Treść warna: Notorycznie zgłaszasz bez sensu tematy

Które tematy zostały zgłoszone przeze mnie "bezsensownie" ?
Zgłosiłem jeden rozwiązany temat Zacinający się dźwięk, który był już zamknięty (i jest problem wg mnie do ogólnego tematu, ten nie porusza żadnego nowego wątku) i dałem linka do tematu ogólnego Telefony, smartfony, etc aby połączyć to w całość (powód zgłoszenia: "Pytanie nadaje się do wątku ogólnego" + link do tamtego tematu w opisie zgłoszenia). Podejrzewam że za zgłoszenie tego tematu (autorstwa moderatora, który wystawił mi warna) dostałem kolejne ostrzeżenie (od razu w postaci warna, a nie np. upomnienia na PW, co przy trzecim warnie równoważnym z banem uważam za zbyt surowe potraktowanie). Przy okazji, czy można usunąć to ostrzeżenie z mojego profilu ?
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Kontakt: PM + Privnote
  • 2324 / 239 / 223
Jak najbardziej warn bez sensu. Patrząc przez pryzmat tego, że chciałeś pomóc to raz, a dwa, że faktycznie sam podpisuje się pod tym, że te tematy można było połączyć.

@surveilled
The depths are everything.
  • 5804 / 387 / 10
Proszę, warn cofnięty. Sorry za obsuwkę.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
ODPOWIEDZ
Posty: 5234 • Strona 524 z 524
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.