...czyli jak domowym sposobem zrobić: boks, HPS, lampę, wentylację itp.
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 1 z 7
  • 218 / / 0
kiedys slyszalem ze jonizator powietrza potrafi zabijac zapach, ja myslicie,dotyczy to woni konopi? znacie sposob na zniwelowanie nieporzadanej dla obcych woni w nieszczelnej szafce?
  • 225 / 9 / 0
kiedys slyszalem ze jonizator powietrza potrafi zabijac zapach, ja myslicie,dotyczy to woni konopi?
Teoretycznie tak, ale praktycznie nie do końca..
Wszystko zależy od tego ile chcesz uprawiać roślin w swojej szafie.
Ogólnie jeśli jest to nieduża plantacja to jonizator na pewno sobie poradzi z tym problemem.
Jeśli planujesz budowe dużego box'a lub growroom'a to pomoże schemat, który zamieszczam poniżej:
[ external image ]

Wentylacja to bardzo ważna rzecz ponieważ zapach potrafi być bardzo uciążliwy i może zdradzić nawet najlepiej przygotowaną uprawę, a tego nie chcemy. Prawda?

Pozdrawiam!
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 225 / 9 / 0
Jeśli natomiast chodzi o jonizator to nie polecam na podstawie wiedzy czysto teoretycznej popartej przygodami innych.
Podczas małej uprawy, np. 2,3 roślinki jonizator radzi sobie, ale tak jak napisałem- nie do końca.. ;-)

Tutaj filtr węglowy:
[ external image ]

Tutaj cały schemat budowy:
http://www.overgrow.com/growfaq/1509

Trzeba pamiętać o tym, że "carbon filter" emituje dużo szkodliwych składników, które mogą być szkodliwe nawet dla ludzi. Trzeba pobawić się w szczegółową budowę i ja sam osobiście nie polecam tego sposobu dla początkujących.
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 218 / / 0
Nieprzeczytany post autor: kruczy »
Sweet Bulldog pisze:

Wszystko zależy od tego ile chcesz uprawiać roślin w swojej szafie.
Ogólnie jeśli jest to nieduża plantacja to jonizator na pewno sobie poradzi z tym problemem.
mam nieszczelna szafe, chcialem uprawiac w ninej jedna max 2 rosliny. mi by wystarczalo jak zapach konopii nie bedzie intensywny. zeby nie kazdy to wyczul
  • 225 / 9 / 0
mam nieszczelna szafe, chcialem uprawiac w ninej jedna max 2 rosliny. mi by wystarczalo jak zapach konopii nie bedzie intensywny. zeby nie kazdy to wyczul
W takim razie nie będzie problemów..
Pamiętaj o nazwie- "jonizator jonów ujemnych"..

Rośliny, które rosną w takim środowisku są wyjątkowo ładne i zdrowe.
Ma to związek z wychwytywaniem różnego typu zanieczyszczeń etc.

Edit:
Poszukałem na internecie takiego jonizatora, którego ja używałem dopóki przez przypadek nie został zniszczony- jeśli go zastosujesz to na pewno będzisz zadowolony.
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2006 przez Sweet Bulldog, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 218 / / 0
Nieprzeczytany post autor: kruczy »
Sweet Bulldog pisze:

Poszukałem na internecie takiego jonizatora, którego ja używałem dopóki przez przypadek nie został zniszczony- jeśli go zastosujesz to na pewno będzisz zadowolony.
widzialem go nna allegro, wlasnie jego zamierzalem zakupic. dzieki
  • 77 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: BartooL »
ten jonizator wogule działa przy trawie ? sprawdzał ktos to ?
czy to moze chwyt marketingowy allegrowicza :> :P ?
  • 225 / 9 / 0
ten jonizator wogule działa przy trawie ? sprawdzał ktos to ?
czy to moze chwyt marketingowy allegrowicza :> :P ?
Eee?? :-/ :nuts:
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 77 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: BartooL »
chodzilo mi o ten któren ty pokazałeś na fotce niektóre jonizatory wogule sie nie spełniają pytając czy wogule działają chodziło mi o ten na fotce ;]
  • 225 / 9 / 0
chodzilo mi o ten któren ty pokazałeś na fotce niektóre jonizatory wogule sie nie spełniają pytając czy wogule działają chodziło mi o ten na fotce ;]
A przeczytałeś tego posta?? ;)
Napisałem poniżej, że go używałem.. :P


Poszukałem na internecie takiego jonizatora, którego ja używałem dopóki przez przypadek nie został zniszczony- jeśli go zastosujesz to na pewno będzisz zadowolony.
Uwaga! Użytkownik Sweet Bulldog nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.