Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 68 • Strona 7 z 7
  • 1 / / 0
13 kwietnia 2020Jureksteryd pisze:
Myslicie, ze majac raka moznaby to sprowadzic na recepte na import bezposredni/doeclowy z Niemiec? Czy jak to sie tam dokladnie nazywa. Pytanie teoretyczne, zakladamy, ze lekarz jest sklonny wypisac jesli istnieje taka mozliwosc. Pytanie czy istnieje?

@PsylocybeQ, napiszesz cos wiecej o wjezdzie, dzialaniu i konsystencji?
Piszę z nowego konta, ogólnie w kapsułkach był taki granulat który nie rozpuszczał się wogóle w wodzie, ale po rozkruszeniu tych kuleczek na pył dało się to zmieszać z wodą. Działanie bardzo przyjemne, ogromna euforia ale dało się też odczuć sedacje, po 2-3 godzinach działanie znacznie słabło i występowała ogromna chęć na przyjęcie kolejnej dawki. Wjazd mega euforyczny, wbijał w fotel dosłownie, nie było tak dużego wyrzutu histaminy jak przy morfinie, po strzale całe ciało robi się ciężkie na kilka sekund. W zasadzie jedyna wada to stosunkowo krótki czas działania i to ciśnienie na dorzucanie. No i oczywiście silne uzależnienie, zarówno psychiczne jak i fizyczne, objawy odstawienne gorsze niż po morfinie. Pozdrawiam
  • 1 / / 0
Znalazłem się w posiadaniu hydromorphonu al 8mg z Niemiec, nie mam wyrobionej tolerki... Jaka dawka na 1 raz ? ))
  • 77 / 15 / 0
@inspektorgadzet
Przyrównaj sobie do tabeli względem morfiny, a następnie przyrównaj do dajmy na to 300mg kodeiny. Chyba bez sensu to brać przy braku tolerki, lepiej coś słabszego.
13 lutego 2017neckjeh pisze:
Skąd w ogóle się bierze hydromorfon w Polsce? Jakie trzeba mieć dolegliwości? Uczulenie na wszystkie pozostałe opioidy?
Trzeba mieć raka, a lek trzeba by pewnie sprowadzać. Raczej bezsens.
"Uczulenie na opioidy" to byłoby raczej przeciwwskazanie.
11 czerwca 2021WujekMorda pisze:
W końcu jeśli chodzi o recki jest na poziomie dhc i tramalu zas niżej od oksy czy majki powinien byc osiągalny dla zdeterminowanego osobnika.
Te recki na poziomie dhc i tramalu to chyba urban legend.
  • 551 / 161 / 0
Słuchajcie kochani, jest pewien problem ponieważ posiadam Hydromorphone ARISTO 8mg Retardtableten Hydromorphonhydrochlorid. Tabletka była w łososiowej osłonce, którą zmyłam, później pokruszyłam większość tabletki na pył, dolałam ok. 3-4ml wody i próbowałam podgrzewać. To wydawało się jednak nie zdawać rezultatu; nic nie zostało rozpuszczone ani nic nie przeszło do roztworu - był on taki sam jak na początku; małe białe ziarenka pozostały na dnie łyżki. Dodatkowo, r-r nie nabrał gorzkiego smaku. Podgrzewałam ok. 2 minuty, myślicie, że powinnam spróbować dłużej?

Jak mam to rozpuścić? Może dodać kwasu i wtedy się rozpuści? Moim ostatecznym rozwiązaniem, o którym czytałam na Bluelight jest pozostawienie tej pokruszonej tabletki w wodzie na kilkanaście, może nawet kilkadziesiąt godzin - i wtedy powinno to przeniknąć do roztworu niejako samo z siebie (poprzez różnicę stężeń czy jakoś tak). Na Bluelight ktoś pisał, że taka metoda wyciąga hydromorfon nawet ze specjalnej technologii "Push and pull", używanej w leku Jurnista, a jest to specjalny mechanizm spowolnionego uwalniania, który niebywale trudno jest złamać. Moje tabletki nie wydają się aż tak bardzo złe, jak Jurnista, więc może przejdą do roztworu po macerowaniu mniejszej liczby godzin, niż kilkadziesiąt. Ale gdyby nie było innej możliwości - jestem w stanie poczekać nawet te 30 czy 40h, sprawdzając co jakieś kilka-kilkanaście godzin gorzkość roztworu organoleptycznie.

Czy ktoś zna może jakiś lepszy sposób? Byłabym BARDZO wdzięczna i z pewnością dam takiej osobie karmę!
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 551 / 161 / 0
No i okazało się nie rozpuszczać w wodzie ŻADNYM sposobem świata. Ani alkohol ani kwas, ani 30h moczenia w wodzie, ani gotowanie nie dały rady tym tabletkom, w których siedzą takie dziwne granulki (o dziwo, te granulki w smaku nawet nie są gorzkie!)

Skoro więc nie mogłam rozpuścić tego w żaden sposób, musiałam to zjeść - i owszem, fajnie działało, nieco lepiej od morfiny p.o., ale dzisiaj 530mg kodeiny działa na mnie w podobny sposób dobrze, co taka jedna tabletka.
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 58 / 4 / 0
Ja kupilem po 2e. W münster de. 8mg retard
:pacman: :amfa: :liść: :tabletki: :kreska: :hel: :pacman:
  • 58 / 4 / 0
Zjadlem juz z 10 ale wczoraj mietka z 200 mg zjadlem a te tabsy jem od 11 godziny i niema szalu scciagalem oslonke. W niektorych tera jeblem z 5 nAraz rozkruszonych ale niemA rewelacji jakiejs. Za duza tolerka kurwa fa
:pacman: :amfa: :liść: :tabletki: :kreska: :hel: :pacman:
  • 13 / / 0
Udało się komuś przerobić Hydro kapsy retardy do I.V. w miarę sensownej jakości? Tabsy mam 16mg, prosił bym o rady bo nic ciekawego w sumie nie znalazłem.
ODPOWIEDZ
Posty: 68 • Strona 7 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.