Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 4059 • Strona 342 z 406
  • 1549 / 222 / 0
19 marca 2023Stteetart pisze:
@kavva6 masz wrażenie że to czy tamto nie działa czy faktycznie źle działa. Możliwości dla których mój powoduje tachykardię może być więcej niż tylko zaburzenia elektrolitowe. Najprostsza wersja to jakaś forma nerwicy w której nadmiar dopaminy / noradrenaliny uruchamia pewne mechanizmy a te powoduja skok ciśnienia / tętna.
Tak na początku działa MPH to jest normalne po jakimś czasie to mija.
  • 3455 / 545 / 2
Ja z ojcem byłem u głowologa ostatnio i poprosiłem o "medikinet" to psychiatra do nas "nie wypiszę panu medikinet, hehe, wie co to jest amfetamina to i wie co to jest metylofenidat"

xD
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 140 / 3 / 0
A tak w ogóle, mając już na koncie kilka recept w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy na medikinet, jest szansa że lekarz rodzinny wypisze paczkę, mimo że jeszcze powinienem mieć z poprzedniej recepty, gdybym opisał sprawę, że jestem u dziewczyny 250km od miejsca zamieszkania, i nie wziąłem sobie tych zasranych tabletek, a gdy zadzwoniłem do swojego psychiatry, ten mi mówi że jest na urlopie i że wraca jutro w grudniu po południu, i ogólnie to jestem bez leku.

Biore na prokrastynacje i brak energii, deficyt uwagi, generalnie pewne objawy adhd (choć wiadomo jak to jest, jakoś szybciej proszę o nowe recepty niż powinienem :D Choć nie jakoś przesadnie, więc może taki konował wypisze jedno?)
  • 2 / / 0
Hej superprawdziwi pytanko - co podbija działanie metylofenidatu?
  • 834 / 259 / 4
@cpunxoxo8291 Wszystkie stymulanty, jeżeli jakieś znajdziesz to inhibitory CES1A1, zwłaszcza nieodwracalne.
Generalnie jest to inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy i noradrenaliny więc ciężko o jakiś fancy sposób na wzmacnianie działania.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 1549 / 222 / 0
20 marca 2023cpunxoxo8291 pisze:
Hej superprawdziwi pytanko - co podbija działanie metylofenidatu?
Selegilina, kofeina, tłuszcz olej mct, piracetam, kapsaicyna, sunifiram, alkohol i jeszcze ze sto innych.
  • 210 / 18 / 0
Biorę 600 mg moklobemidu do 30 mg metylo na razie nic się złego nie dzieje.
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
siemka mam pytanie bo nigdzie nie umiem znaleźć jak wyekstraktować substancje psychoaktywna z medikinet ma ktoś jakieś porady?
  • 287 / 140 / 0
bierzesz duża łyżke - wsypujesz na nia granulki.
bierzesz mała łyżeczke i trzesz nia granulki (tylko z czuciem, by nie wyleciały poza łyżke.
Abrakadabra - masz szybko uwalniajacy sie medikinet
pozdro
  • 42 / 3 / 0
Jakie bierzecie dawki medikinetu donosowo? Bierzecie codziennie/z przerwami? Jak mocno i długo wam działa? Jak wam rośnie tolerancja?
ODPOWIEDZ
Posty: 4059 • Strona 342 z 406
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.