Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kurkuma pomaga?
1.Tak zwłaszcza w depresji.
34
52%
2.Średnio pomaga nie odczuwam szczególnie silnego działania.
21
32%
3.Nie pomogła mi.
11
17%

Liczba głosów: 66

ODPOWIEDZ
Posty: 455 • Strona 46 z 46
  • 535 / 134 / 0
Możliwe, że paroksetyna (obecnie 20 mg) plus 15 g kurkumy z pieprzem i olejem lnianym, powoduje nadmierne pobudzenie, spięcie, niepokój ?
Dawka kurkumy 15 gram to już duży kaliber i w niej szukam przyczyny. Idzie z rana, razem z paro i kompleksem witamin z grupy B.
  • 2 / / 0
Duloksetyna i kurkuma, można razem Panowie?
  • 2 / / 0
Dla potomnych Duloksetyny SNRI nie łączymy z kurkuma, nawet jest w ulotce żeby nie łączyć z IMAO i przynajmniej zachować 14 dni przerwy, a kurkuma jest IMAO.
  • 1 / / 0
U mnie kurkumina nic nie zadziałała, ale trzeba pamiętać, że jak się bierze kurkuminę z piperyną, to piperyna może wpływać na metabolizm innych leków poprzez inhibicję CYP450 (jedne leki będą się szybciej usuwać z organizmu, a inne dłużej)
  • 3365 / 512 / 0
Ekstrakt z kurkumy 200mg, w tym kurkuminoidy 190mg.

Ekstrakt z pieprzu czarnego 2,105mg, w tym piperyna 2mg.

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna 272mg.

Posiadam takie kapsułki, mógłby ktoś mi doradzić (chcę trochę podbić, chociaż trochę serotoninę zajechaną na tym Tramalu).

Ile kaps dziennie wystarczy ? Bo totalnie nie wiem ile to jest w przeliczeniu na pączki tak jak inni biorą.

I z jedej strony nie chcę stracić tych 100 kapsułek, w sensie brać np. powoli ale dłużej i mieć gorszy efekt niż np. brać więcej a krócej a mieć efekt, także kieruję pytanko do was.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
ODPOWIEDZ
Posty: 455 • Strona 46 z 46
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.