Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2108 • Strona 195 z 211
  • 3455 / 544 / 2
Kwetaplex to jest lek stricte na spanie ale po dwóch latach brania dwusetki na noc dorzucenie nic nie daje dokładnie najlepiej przeboleć i kłaść się jak już naprawdę zamuli.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 1 / 0
No żesz kurwa, że tak zacznę...
Biorę już prawie 3 tygodnie ten ketrel. Lekarz zapisał mi 25 mg na wieczór przed spaniem jak już wyżej pisałem. Wziąłem dwa razy ale było nie do przejścia (taka zmuła następnego dnia, że się funkcjonować nie dało).
Jak ktoś tu poradził - dzielić tabletkę na pół. Tak zrobiłem i faktycznie niby kilka dni było lepiej, ale potem znowu zamuła następnego dnia. I tak cały czas lecę na tej dawce 12,5 mg. Nawet mi przez myśl nie przechodzi żeby zarzucić całą tabsę 25 mg. Znowu od kilku dni zamuła na maksa przez kilka dobrych godzin po obudzeniu się. Nie wiem co robić, ale ale...
Kwetiapina została mi zapisana na zniwelowanie natrętnych myśli, antypsychotycznie i chyba trochę swoje zadanie spełnia, bo faktycznie delikatnie te myśli się uspokoiły. Śpi się też po tym dobrze. Tzn. usypia, uwala równo.
Ale jestem na dawce 12,5 mg, a te zamuły są okropne.
Nie wiem, czy się żalę, czy ki chuj... Po prostu jestem między młotem, a kowadłem.
Ktoś ma jakieś pomysły?
  • 505 / 90 / 0
Po obudzeniu koniecznie zjedz coś słodkiego, np wafelek
Coś pomaga, do tego zakazana kawa ale nie energetyku i po czasie będzie ok.
Organizm się w końcu przyzwyczai
  • 915 / 234 / 0
@krzysiek21988 Miałem bardzo podobnie, po całej tabletce po przebudzeniu tryb zombie, połowa tabletki podobnie, jak zacząłem dzielić na 4 to zaczęła na mnie działać normalnie tzn. zasypiałem i budziłem się normalny. Kweta to mocny lek i tolerancja rośnie powoli na nią.
  • 6 / 1 / 0
@junkiexl No tak, tylko dzieląc ten lek na cztery mamy ~6,25 mg kwetiapiny, więc to wydaje się śmiesznie mało. Nie wiem, czy to będzie miało jakiś efekt terapeutyczny. Tym bardziej, że mi ją zapisano przeciwpsychotycznie, a wgłębiając się w jakąkolwiek literaturę można doczytać, że dawka 25 mg to średnio przeciwpsychotyczna dawka...
Swoją drogą nie wiem jak można być dawkach kilkukrotnie wyższych. Chyba, że jak część leków w wyższych dawkach nie powoduje zamuły...
@AbsintionOpium A próbowałem - słodkie, gorzkie, kawa, herbata, szkoda gadać...
  • 20 / / 0
Witam. Stosuje seroxat 20mg i prege 150mg z rana magik mi dał jeszcze trittico na sen i kwetiapine. Co myślicie o tym leku na nerwice? Działa doraźnie czy przeciwlękowe działanie ma również w tle?
  • 350 / 93 / 0
03 lutego 2023Szukajacyspokoju pisze:
Witam. Stosuje seroxat 20mg i prege 150mg z rana magik mi dał jeszcze trittico na sen i kwetiapine. Co myślicie o tym leku na nerwice? Działa doraźnie czy przeciwlękowe działanie ma również w tle?
Kwetiapina działa doraźnie zamulając i zwarzywiając, co odbierane jest jako działanie nasenne/uspokajające. Nie działa przeciwlękowo, a na nerwicę moim zdaniem kiepski wybór, bo w najlepszym przypadku nic nie pomoże. Najbardziej przeciwlękowa w tym zestawieniu jest pregabalina.
  • 47 / 6 / 0
Ja nie używam od czerwca 2022 przestawiłem się na Clona z przerwami i na Perazynę. Nie wiem niezbyt mi to pomaga ale Kwetia mi szkodzi na serce mam po niej palpitację, chyba już w temacie o tym wspominałem, ale widzę że ktoś pisze o zbyciu TAB, to mam też około 30-40 TAB, Kwetiapina 200mg - ważność 02/2024/ napoczęta, i druga pakę 60 TAB nie otwartą zalepiona nowiutka ta sama data ważności także no, razem będzie ze 100 TAB 200mg. Ja to nie wiem czy mogę tu pisać takie rzeczy. Niech ktoś mi podpowie gdzie mogę napisać tak aby nie dostać Osrzegawy bo jestem userem który szanuje prawa tego forum i szanuje prywatność drugiego użytkownika. Chcę to wymienić na Clon lub XAN, albo spylić...

Nie mogę już tego brać a szkoda żeby leżało i się marnowało...
Pozdrówki!
“I did not choose LSD,
LSD found and called me.”


.-= :lsd: :lsd: :lsd:=-.
  • 647 / 283 / 0
Moja babcia od lat wielu lat brała clonazepam w dawce max 1-2 mg.
Lekarz jej ostatnio odstawił clona i w zamian dostała Ketrel i żyje i o dziwo jakoś nie widać po niej zejścia po benzo. Po Ketrel śpi sporo, ale jest spokojna i chyba dobrze się czuje. Babcia ma wszystkie choroby wieku starczego, ma 84 lata i m.in. depresje, schizofremie i parkinsona.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 322 / 66 / 0
Umysł w takim wieku w sumie nie funkcjonuje tak dobrze jak juz dosc stary. Wolniej myslisz, mniej rozumiesz to moze i łatwiej sobie radzic z umysłowymi problemami, taka myśl mnie naszła. Moze dobrze sie czuje majac na uwadze swoj wiek, ze spi itd. mózg wolniej pracuje, mniejszy natłok myśli, moze dlatego.
czas zwolnić
ODPOWIEDZ
Posty: 2108 • Strona 195 z 211
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.