Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 801 • Strona 77 z 81
  • 913 / 164 / 0
@Asthumor wszystkie RC benzo są zbanowane i nie legalne
  • 190 / 13 / 0
Respekt czuje od samego patrzenia na te niewinne pillsy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Fatal Error.
  • 346 / 92 / 0
06 października 2022yakubu86 pisze:
Respekt czuje od samego patrzenia na te niewinne pillsy. Da sie na nie tolerke wyrobic wgl???
Widzę, że już jedna sztuka gdzieś zginęła w akcji xD Flualprazolam to bardzo mocna benzodiazepina, z mojego doświadczenia porównywalna w dawkowaniu do klonazolamu, więc jak na wszystkie substancje z tej grupy zjawisko tolerancji występuje, kwestią jest tylko intensywność, częstotliwość i długość takiego zażywania. Jednak przy dziewięciu sztukach tego mocno amnestycznego i hipnotycznego benzo, po którym urwaniu filmu rozkładasz się jak żaba na liściu gdziekolwiek jesteś, nie martwiłbym się ani o tolerancję, ani o uzależnienie.

Chyba, że zjesz wszystko na raz, to możesz mieć jakieś objawy z odbicia. Takie skromne ilości, jedz odświętnie raz w tygodniu i będziesz bezpieczny w zakresie tolerancji. Raz odbiła mi szajba i zamówiłem 100 sztuk tego wynalazku i co to był za tydzień. Pamiętam pierwszą tabletkę w poniedziałek, a równo tydzień później odzyskałem świadomość i nie mogłem uwierzyć patrząc na systemowy kalendarz. Torba oczywiście wyzerowana, objawy intensyfikowały się okrutnie przez jakiś czas, aż doszło do dwóch napadów padaczkowych grand mal z utratą świadomości pod rząd i moja przygoda z flualprą zakończyła się na dobre. Już wolę etizolam.
  • 605 / 86 / 0
Potwierdzam, że to skurwysyństwo jest w pizdu mocne i długo się ładuje.
Kolega miał nauczkę, bo dałam mu pół tabletki (0,5mg), ale z uwagi na to, że on był w gorącej wodzie kąpany i po 40-45min jeszcze niczego nie czuł, to uparcie chciał dorzucić drugą połówkę :P

Po drugiej połówce nie szło go dobudzić i rzucał się na łóżku, jakby walczył z diabłem.
Po paru godzinach wstał, popatrzył przez okno, może chciał iść do toalety, ale nie dał rady, bo strasznie się zataczał. Po kolejnych kilku godzinach obudził się wypoczęty i szczęśliwy, choć to, co działo się przedtem, wyglądało dość niepokojąco :)

To co mi się w tej substancji podoba to to, że po przebudzeniu nie czułam się zamulona jak po etizolamie. Po etizolamie czułam się jak zużyta foliowa torba, która fruwa sobie po ulicach, a ludzie po niej depczą :D

Mam jeszcze schowaną 1 tabletkę flualpry.
Może już mieć ze 3 lata.
Czy to oznacza, że tabsik jest już do wyrzucenia?
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 599 / 113 / 0
nie wyrzucaj jej. ja 3 lata nie trzymałem, ale po 1,5-2 latach działały nadal jak należy, flualpra jak i eti. Skoro po 2 tak było to nie oczekuję że po 3 będzie inaczej.
  • 190 / 13 / 0
Ja dziś zjadam ostatnią z tych 10tabsów i styknie mi snu po flu-alprze 🙃 bo zawsze ładowałem po pół aby troche jeszcze pofunkcjonować pod koniec dnia i do lozeczka drugie pół.
Przypału żadnego nie miałem i to najważniejsze. Przerzucam się na Clonacolam od przyszłego tygodnia bo nieco lżejsze i da sie podzielic a nie nadgryzać w obawie że nadgryzie się za dużo tak jak jest w przypadku tej malutkiej tableteczki flu-alpry.
Pozdrawiam.
Fatal Error.
  • 47 / 5 / 0
Bardzo mocne :D , ostrożnie, ja po 0,5 usnąłem nw kiedy i w nocy rzucałem się po łóżku i krzyczałem jak opętany co wiem z opowieści :ojeju: , jak się ocknąłem to wiedziałem tylko że się bardzo wyspałem, ból pleców przeszedł a ja miałem cały dzień dobry humor :krowa:
  • 190 / 13 / 0
Gdyby były większe przez co dałoby się je lepiej dzielić/dawkować pewnie zamawiałbym je NIECO częściej no a że tak nie jest to nawet nie specjalnie do nich ciągnie.
Klonazolam zdecydowanie bardziej mi podchodzi ale też już mam z 2 tygodniową pauze od benzo bo nie ma co się wkręcać za bardzo. Flualpry już chyba w tym roku nie skosztuje 😎
Fatal Error.
  • 427 / 16 / 0
Jeżeli ktoś nie ma tolerki na benzo lub ma bardzo mała, to zalecałbym podzielić tabsa na cztery i wszmać jedną ćwiartkę. Jak będzie mało to dorzucić. Faktycznie to jest mocne benzo i nie ma co szaleć.
"Świat który stworzyłem był kaleki.Chciałem bólu prawdy"
Mikołaj Jaska
  • 8 / 1 / 0
Bardzo mocne benzo w dawce 1mg. Usypia na długo i mocno więc budzik albo sygnał telefonu mogą nie obudzić.
To benzo nie ma moim zdaniem aż tak dobrych dodatkowych działań jak etizolam czy clonazepam.
Dobrze usypia po wszystkim jednak nie pozostawia po sobie takiego spokoju.

Fakt jest jeszcze taki że jak siedzimy sobie wygodnie w fajnym mieszkaniu, otoczeni dobrym komputerem, muzyką, internetem itd to można być zadowolonym prawie z niczego.
ODPOWIEDZ
Posty: 801 • Strona 77 z 81
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.