ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 9 z 9
  • 1 / / 0
Hejka orientuje się ktoś czy lekarz może dać nalokson (typowo do ratowania przy OD) osobie nie uzależnionej od opioidów? Trzeba jakoś udowadniać że stosuje się te substancje z ryzykiem przedawkowania? Co w ogóle powiedzieć? Zamierzamy zacząć ze znajomymi przygodę z opio i.v. ale martwię się trochę o nich i siebie.

A i nie piszcie "nie zaczynajcie brać w kabel jak nie bierzecie" bo i tak i tak to zrobimy %-D
  • 358 / 67 / 0
czy ktos wie, jakie sa konkretne widelki dawkowania dla kazdej 'funkcji' naltreksonu? na jakiej dawce konczy sie ULDN czyli dzialanie bez antagonizmu receptorow opioidowych, a od jakiej dawki zaczyna sie antagonizm? czy dawki LDN typu 1-5mg dzialaja juz antagonistycznie? nie moglam znalezc zadnego opracowania o tym w internecie.
  • 99 / 5 / 0
Jestem zaszyty koło miesiąca teraz naltreksonem. W zaświadczeniu jest napisane, że działanie do 90 dni od dnia wszycia. Ktoś z własnego doświadczenia może powiedzieć ile faktycznie to trzyma? Krócej trochę? Dłużej niż te 90 dni? Pozdro

scalono - WRB

Aktualizacja mojej sytuacji z posta wyżej. Dziś jestem 39 dni po tym jak planowo naltrekson miał przestac działać (A mial działać 90 dni).
40 dni temu ( za 2 dni będzie to 6 tygodni) zacząłem pić metadon. Naltrekson wyraźnie blokował działanie metadonu, mimo iż teoretycznie nie powinien już działać. Tak naprawdę dopiero około tygodnia temu metadon zaczął działać tak jak powinien. Wiem, jak powinien działać bo już kiedyś na programie byłem. Także trochę czasu to zajęło. Jak ktoś ma jakiekolwiek pytanka to dawajcie. Z chęcią odpowiem.
:pacman: :hel:
  • 7 / / 0
Hej, to mój pierwszy post na tym zacnym forum. Mam poważne pytanie i proszę o w miarę poważną odpowiedź i oczywiście przepraszam jeśli to nie ten dział. Mianowicie:

3 miesiące temu, dokładnie 17. września zaszyłem się Naltreksonem w postaci takiego proszku, wstrzykiwanego w brzuch pomiędzy skórę a tkankę tłuszczową (nie pamiętam jak ten preparat dokładnie się nazywał). Działanie preparatu miało się rzekomo utrzymywać przez 3 miesiące ale nie wierzę że są to równo 3 miesiące co do sekundy, że równo 17 grudnia o 14:30 będę mógł się naćpać. Chciałem się zapytać czy ktoś miał doświadczenie i zdarzyło mu się zacząć trochę wcześniej, czy jest jakiś bezpieczny sposób na sprawdzenie czy ten naltrekson jeszcze działa w moim organizmie, np. co się stanie jak połknę pół tabletki Thiocodinu (+-7,5 mg kofeiny) i czy będzie to miarodajne, czy jeśli nic mi nie będzie to będę mógł spożyć większą ilość? Z jednej strony obawiam się o swoje życie czy też zdrowie ale mam straszliwe ciśnienie i wolę się najpierw poradzić zanim zrobię coś głupiego. Pozdrawiam

przeniesiono do odpowiedniego tematu - WRB
  • 169 / 21 / 0
Hej, to mój pierwszy post na tym zacnym forum.
Nie przesadzaj, że od razu zacne. Co drugi użytkownik tutaj to narkoman... %-D

@Liverz moim zdaniem działanie preparatu się skończyło. Dlaczego? Krótko - chce Ci się. To jest najlepszym dowodem. Naltrekson zmniejsza również chęć na opio. Ja bardzo wyraźnie odczułem to działanie antygłodowe i czuję je ciągle, a jestem ponad 1,5 miesiąca po zaszyciu. Ogólnie nie zachęcam Cię do brania opio, zachęcam Cię do ponownego zaszycia się i wszczęcia terapii. Inaczej wrócisz do punktu wyjścia prędzej czy później. No chyba że Cię stać wydawać średnio 1k lub nawet więcej na wszczepiany naltrekson. To też ma ręce i nogi.
  • 999 / 223 / 0
@Liverz jak masz w sobie naltrekson, to opioid po prostu nie zadziała, nie ma tu ryzyka jak w sytuacji odwrotnej, gdy masz w sobie opioid i na to wchodzi naltrekson, wtedy występują objawy odstawienia. to nie działa jak esperal
  • 4444 / 653 / 0
Opis z Net

LDN Kompendium wiedzy pod redakcją Lindy Elsegood.

Jak mało znany lek generyczny - Naltrekson w małej dawce - może zrewolucjonizować leczenie chorób autoimmunologicznych, nowotworów, autyzmu, depresji i nie tylko.

Historia i farmakologia LDN.
J.Stephen Dickson

Stwardnienie rozsiane i toczeń.
Denna Windham

Nieswoiste zapalenie jelit.
Jill P. Smith i Leonard B.Weinstock

Zespół chronicznego zmęczenia i fibromialgia.
Kent Holtorf

Choroby tarczycy.
Kent Holtorf

Zespół niespokojnych nóg.
Leonard B.Weinstock i Trisha L.Myers

Depresja.
Mark Shukhman i Rebecca Shukhman

Spektrum autyzmu.
Brian D.Udell

Rak.
Angus G.Dalgleish i Wai M. LiuMa ktoś może dostęp do tej książki w pdf?
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 3870 / 199 / 13
Jak ktos ma naltrekson na sprzedaz - odkupie :)
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
ODPOWIEDZ
Posty: 88 • Strona 9 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.