Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 406 • Strona 41 z 41
  • 429 / 45 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: awonor »
jako maloletni cpunex, zafascynowany szerokim wachlarzem substancji u pewnego pejsbukowego vendora rc z dawnych lat (doswiadczenie mialo miejsce 7 lat temu ;) )zamawialem homety akodemty bomy i kanki, ale i grupa 2c-x byla obiektem moich zainteresowan. przyjebalem w nos po 25mg z drugą połówką, przeżyłem wtedy jedno z najlepszych (bo beztroskich?) psychodelicznych doświadczeń w życiu. tulenie drzew w lesie, realne halucynacje ktorych brakowalo mi w homecie i innych (gdzie tonąłem we fraktalach, ale nie moglem pogadac z hipopotamem:D), euforia ktora przez pierwszą godzinę tylko wyciskała na usta "o kurwa, o ja pierdolę", ach to se ne vrati....
jedynie niemilo wspominam bodyload, strasznie mi wypierdolilo cisnienie i rzygalem jak kot przez p[are minut. jednak po skonczeniu rzygania bylo juz tylo lepiej:)
  • 2728 / 735 / 5
Jadł ktoś to dupą? Jak bodyload w porównaniu do 2C-B/metocyny/grzybów? Dawka porównywalna do 20mg 2C-B, 50mg tego?Akurat mi w łapki wpadło i zastanawiam się czy nada się na sylwestra. Nie chcę głębokich rozkmin, chcę fajerwerki i śmiech ze wszystkiego.
No i tak to jest
https://neurogroove.info/trip/bij-konia-na-cracku
  • 10 / 2 / 0
Nie wiem jak ma sie 2C-D do 2C-E bo tego drugiego nie testowalem (jeszcze :gun: )
Dawka ok 40 mg donosowo poskutkowala ostrym psychodelicznym jebnieciem z pierdolnieciem ;]. Trzymalo tak ze 2,5-3 h. Oralnie oczywiscie dziala dluzej, jednak nie ma takiego 'kopa' jak przy sniffie, ktory bardzo mi sie spodobal :heart: . A i przy 60 mg oralnie psychodela byla znikoma: wyostrzone kolory, 'oddychanie' przedmiotow...
  • 749 / 51 / 0
Re: 2C-D
Nieprzeczytany post autor: g3no »
2C-E trochę bardziej psychodelicznie. 2C-B też. 2C-D to tak jak wspomniałeś lekkie zmiany wizualne + u mnie rozkimnki retrospekcyjne. Już nie pamiętam dobrze, ale chyba 1 to jadłem na 30km przejażdżkę rowerem, to do dziś wspominam gadanie do siebie, ale orient jakiś tam był. Nie miskowałem.
  • 92 / 7 / 0
Miał ktoś okazje przyjmować 25mg oralnie? Zastanawiam się nad zaaplikowaniem takiej dawki na wesele, nie chce żeby było zbyt psychodelicznie tylko bardziej w stronę empatii, może stymulacji.
%-D
  • 4206 / 614 / 0
@lvckyy Ja to jadłem bardzo dawno temu, pamiętam że było lajtowe w takiej dawce ale szczegółów nie pamiętam... Zdecydowałeś się na to wesele zarzucić?
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 406 • Strona 41 z 41
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.