Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 7 z 7
  • 110 / 6 / 0
A co mogłoby zastąpić czosnek, żeby uzyskać tę inną konwersję? Bo bez dwóch zdań, czosnek zjedzony dzień wcześniej nawet, sprawia, że DXM działa mocno inaczej. Bardziej serotoninowo? Psychodelicznie? Trudno opisać. Ale inaczej. Tylko niestety nie mogę jeść czosnku ze względów zdrowotnych. Ma ktoś jakieś inne pomysły?
  • 96 / 17 / 0
30 kwietnia 2022EcstasyRain pisze:
Wziac 5 tabletek Acodinu popic sokiem, odczekac 5 minut i nastepne 5 tabletek, kolejne 5 minut i nastepne 5 tabletek, az do osiagniecia zamierzonej ilosci smakowitego dekstrometorfanu.
Po co się stosuje taki zabieg? Jakby połknąć wszystko od razu to jest większe ryzyko na nudności lub jest to bardziej szkodliwe?
  • 358 / 42 / 0
Może jest ciut większa szansa na nudności. Czy jest to bardziej szkodliwe - wątpię.
Ja jadłem odrazu blister naraz i odrazu po wypchnięciu tabletek leciał następny Itd. Nigdy nie puściłem żadnego bełta.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 149 / 43 / 0
Ja też nie miałam problemu z braniem praktycznie całej dawki na raz. Ale co organizm to inaczej. Człowiek weźmie za jednym razem wszystkie tabsy od razu, za innym podzieli na dawki i zbada co mu bardziej pasuje. Jeżeli nie macie nudności - bierzcie całość na raz. Jeżeli zdarzają wam się, spróbujcie zabiegów typu popijanie miętą, odrobina imbiru, położenie się i przeczekanie nudności czy też w końcu dzielenie dawek. Obserwowanie reakcji własnego organizmu to podstawa.
I don't like the drugs, but the drugs like me
  • 358 / 42 / 0
Czytalem kiedys ze cola ma tak duża zawartość cukru ze po jej wypiciu pewne jest zwymiotowanie, aczkolwiek zawiera w sobie jakis kwas (fosforowy?), dzieki niemu jest pijalna. Może zapijajcie colą.

Najbardziej pewny na wymioty jest imbir. Zawiera go (a raczej wyciąg z imbiru) np Lokomotiv. Wystarczy wziąć dawkę jak napisano w ulotce (chyba godzinę bądź dwie przed zarzucaniem dexa).
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 1966 / 368 / 0
No właśnie cola niweluje nudności.Coca cola chyba nawet zawiera jakas ilość imbiru.
widzialem nieskonczonosc
  • 3206 / 321 / 2
Temat pozostawiam otwarty. Będzie tu zanim spróbujesz 10 kwestii, howto i faq inmdy. Wszystko bedzie perfekcyjnie olinkowane, czytajcie, proponujcie co dodać/zmienić. I tak jest to chyba największy zbiór usystematyzowanych informacji o dexie w Polskim i pewnie nie tylko necie.

Zobaczcie też co się powtarza (może sie powtarzać, też będę przypisy robił), lub czy są jakieś sprzeczności, a może wy się z czymś nie zgadzacie. To jest robota na pare dni, jak to dopieszczę, oddzielę rozmowę od rdzenia i zamknę kompendium, mam nadzieje ze pojdzie sprawnie. Ta rozmowa pozostanie otwarta.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 67 • Strona 7 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.