uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 442 • Strona 45 z 45
  • 11591 / 2239 / 0
Może jeśli ktoś zrobił jednorazową uprawię, to po zbiorach miał wy****ne na zabieranie śmieci. Wciąż nieładnie, bo śmiecenie trzeba wykorzeniać.
  • 2233 / 216 / 221
04 lipca 2022pietruszka12 pisze:
Mam wrażenie że niewiele osób sprząta po skończonym sezonie. W tym roku podczas szukania nowych miejsc znalazłem dwa stare spoty i to właśnie przez leżące tam śmieci, butelki po oleju samochodowym, worki po ziemi, doniczki po sadzonkach. Po tych znaleziskach mam takie wrażenie że coraz mniej miejsc potencjalnie nadających się do sadzenia zostaje wolnych :D
Rzadko kto sprząta, ale takich to waliłbym z partyzanta na łeb. Nie dość, że wiadomo po śladach, to jeszcze czasami jak trafiałem na kogoś spot "czysto przypadkiem" to widniały śmieci, a dookoła burdel. Fajnie, kurwa bardzo fajnie, że ktoś sobie zrobił spota, udało mu się, zebrał zbiory i wyjebał stamtąd (co ewidentnie widać), no ale już śmieci w postaci puszek mógł ze sobą zabrać. Trafiłem na takie dwa w swoim życiu i zawsze zaśmiecone. Smutno kurwa, smutno.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 442 • Strona 45 z 45
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.