Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 715 • Strona 47 z 72
  • 240 / 24 / 0
Swego czasu dwa razy mnie powykręcało na tym leku. Raz ostro gdy byłem w domu i raz jak przebywałem w szpitalu. W tym drugim przypadku ratunek w postaci akinetonu przybył szybko i nie spotkał mnie taki dramat jak za razem pierwszym. Co tak właściwie wywołuje dyskinezy? Ma to związek z dopaminą?
jestem obłąkany
  • 964 / 17 / 0
Zazywam dawkę ami 100mg na aktywizacje czuje jakieś działanie czy podnieść jeszcze o 50mg aby wzmocnić działanie?
  • 4894 / 853 / 0
Jak jest dobrze to zostaw. Wieksza dawka nie oznacza większego pobudzenia w przypadku tego leku. Nie wiem czego Ty oczekujesz ale ciągle od kilku już lat szukasz leku który Cię zaaktywizuje. Leki to nie amfetamina że będziesz latał jak szalony.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 431 / 23 / 0
Podobno jest tu jakis farmaceuta ktory zna sie na lekach...??? Prosilbym o kontakt, mialbym kilka pytan odnosnie lekow a w szczegolnosci solianu i abilify lub lurazydonu... Dreczy mnie jedna kwestia blokady agonisty przez antagoniste i nie wiem jak temu zaradzic? Chce brac dwa neuroleptyki, jeden w dawce wysokiej a drugi w bardzo niskiej... problem w tym ze ten w niskiej jest bolokowany przez tego w wysokiej i nie dziala poprzez uwalnianie dopaminy... taka podstawa farmakologii...

Bylbym wdzieczny jakby ktos sie odezwal i mi podal kontakt do tego kogos kto tu jest farmaceuta ;)

Nadmienie ze lekarze sami nie wiedza jak te leki polaczyc aby nie bylo blokady i jedyne vo proponuja to branie solo neuroleptyku w niskiej dawce ale ja wtedy bede pozbawiony stabilizatora nastroju, ktorym jest u mnie lek w wysokiej dawce a depakiny i innych zamulaczy trujacych brac nie chce...
  • 390 / 95 / 2
Jakiś czas temu, będąc od roku na amisulprydzie 50-100, łyknąłem sulpiryd 100 i dostałem z miejsca zastrzyk energii, motywacji i aktywizacji, której amisulpryd oczywiście już od wielu miesięcy mi nie oferował. Kompletnie się tego nie spodziewałem z uwagi na znaczące pokrewieństwo obu substancji. Sądzę, że to doświadczenie godne odnotowania.
!מרנא תא
  • 989 / 266 / 0
@Pathfinder

To może byc prawda, ja się przesiadłem z niedziałającego (a może się do niego przyzwyczailem) sulpirydu na amisulpryd i ten drugi mial zauwazalne dzialanie. Fajnie, że jak mi ami zbrzydnie to będę mógł wypróbować sulpiryd. Dzięki za info.
  • 964 / 17 / 0
Dzien dobry od kilku miesięcy zażywam ami w dawce 100mg na aktywizacje od tygodnia występują umnie silna sztywnosc łydek i karku vo mogłabym zazywac na rozluznienie czytałem że biperyden ?
  • 390 / 95 / 2
@pauleta1987 baklofen, ale rozważnie, ponieważ uzależnia.
!מרנא תא
  • 3455 / 555 / 2
Zszedłem z 800mg na 2x po 200mg. Jak dla mnie lek rewelacyjny.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 66 / 2 / 0
Biorę dawkę ami 100mg na aktywizacje nie czuje tak pełnego dzialania jak chcę jeśli podnioslabym na 150 lub 200 czy to coś da?
ODPOWIEDZ
Posty: 715 • Strona 47 z 72
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy

Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".

[img]
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej

Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.