Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2663 • Strona 242 z 267
  • 1223 / 479 / 0
6-7 kaw dziennie i ty się dziwisz że spać w nocy nie możesz??
  • 29 / 2 / 0
15 października 2022kelsgau12 pisze:
witam, może ktoś mi doradzi
od kilku miesięcy przyjmuję sertralinę 150 mg, słabo jednak na mnie działa przeciwlękowo, nie mogę przez nią również spać

myślałem nad zamienieniem tego na jakieś snri, mój problem to głównie bardzo mocne lęki, oraz fobia społeczna. Bardzo pomaga mi kofeina, potrafię wypić 6-7 kaw dziennie i ciśnienie mam zawsze 130/80.

Co myślicie o tym, jaki lek mógłby u mnie się sprawdzić?
Spróbuj Brintellix, polecam gorąco z własnego doświadczania, a też kiedyś brałam sertralinę i nawet się nie umywa.
  • 3450 / 544 / 2
Wypierdolcie wszystkie te dziwne leki w pizdu. Wenlafaksyny 250mg sniffem i h*j.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 13 / / 0
Ludzie!!! Pomocy!!! Czy są jakieś leki antydepresyjne, których alkohol nie zaburza działania? Mam już dość poprostu, jestem na sertralinie, wszystko ładnie pięknie, mogę góry przenosić, dopóki nie napije się jakiegoś alko, 3-4 piwa i ja już mam ze 4 kolejne dni tak zjebane że nagle się żyć odechciewa.
  • 101 / 27 / 0
@damian90222 Wydaje mi się, że stety niestety, alkohol bedzie zaburzał działanie, zdecydowanej większości, jeśli nie wszystkich, antydepów. Jeżeli, tak jak w twoim przypadku, leki pomagają to albo trzeba pogodzić się z wpływem alkoholu w trakcie kuracji i go nie spożywać, albo poświęcić chwilowo samopoczucie w zamian za uraczenie się alkoholem, co nie jest najwyraźniej opłacalne.
"Naznaczona blizną haju twarz narkomana"
  • 13 / / 0
To chuj z takich leków jak trzeba od razu przykładnym abstynentem zostawac
  • 101 / 27 / 0
No jest to pewien koszt który angażując się w terapie trzeba ponieść. Jeżeli alkohol jest zbyt ważny dla danej osoby, albo daje (jakimś cudem) lepsze efekty, to może faktycznie nie ma co brać sie za leki. Jednakże jeżeli leki działają to moim zdaniem odstawienie alkoholu jest bardzo dobrą ceną, ale to kwestia osobista.
"Naznaczona blizną haju twarz narkomana"
  • 34 / 1 / 0
Witam, borykam się z nerwicą lękową i fobią społeczną. Brałem już kilka rodzajów SSRI i SNRI w ciągu kilku ładnych lat i od jakiegoś czasu mam problem z popędem seksualnym, ale i z erekcją. Podczas stosunku erekcja w pewnym momencie zanika wraz z podnieceniem i już nic nie można zrobić, ale czasami wszystko jest w porządku i działa jak należy ;)

Obecnie jestem na duloksetynie 30mg i pregabalinie 150 mg. Obstawiam, że winowajcą jest duloksetyna ponieważ poprzednio brałem tylko wenlafaksynę i też były te problemy. Z tego co pamiętam na sertralinie chyba tego nie było, ale nie jestem pewien, bo dość dawno ją brałem. Co byście poradzili w takim wypadku i czy faktycznie duloksetyna w tak małej dawce może mieć takie skutki uboczne. Dodam, że podczas obecnej kuracji czuję się w miarę dobrze oprócz tych problemów opisanych powyżej oraz ogromną sennością w ciągu dnia. Ta senność także jest bardzo dokuczliwa. Zastanawiam się nad odstawieniem duloksetyny i zostaniu tylko na pregabalinie, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może czymś ją zastąpić...
  • 3450 / 544 / 2
Zwiększ dawkę pregabalina 300mg 1-0-1.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 913 / 163 / 0
@hajpahajpa jak długo bierzesz dulo?
ODPOWIEDZ
Posty: 2663 • Strona 242 z 267
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.