Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0

Witam mam nerwice , borykam się z takimi objawiami jak uderzenia gorąca na twarzy mam gorące uszy i twarz ciśnienie jest w normie jak sobie poradzić z tymi , czy są jakieś leki hamujace uderzenia goraca ?
  • 681 / 148 / 1
Awatar użytkownika

Postaraj sie zidentyfikowac zrodlo swojego problemu. Jesli nie ma fizycznego zrodla, to problem lezy w naszym sposobie reagowania na sytuacje stresowe, moze byc tak, ze mialas nadmiar stresu. Trzeba to zmienic. Ogolnie sama wiesz najlepiej. W ostatecznosci psychoterapia i psychiatra, ale na poczatek lepiej sprobowac o wlasnych silach.
  • 4997 / 862 / 40
Awatar użytkownika

Nerwica.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 169 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Miałem podobnie kiedyś w pracy, codziennie. Tylko te uderzenia były zlokalizowane bardziej w klatce piersiowej. Jak wyżej napisane, było to związane ze stresem, a dokładniej u mnie wyszły zaburzenia lękowe, w tym fobia społeczna. Skuteczna okazała się pregabalina w dawce 150 mg.
  • 839 / 183 / 0
Awatar użytkownika

Miałem tak samo, teraz biorę Betaloc i zero skoków ciśnienia i uderzeń gorąca. Polecam.
  • 159 / 10 / 0
Awatar użytkownika

@Jadwiga6677 Masz przepisane jakieś leki na nerwicę? Jakie to leki są? Napisz również zakres dawkowania.
Phasing the cure for all evil.
// WickrMe -> IGotHigh909
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.