uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 21 / 1 / 0
Witajcie, bylem dzis na spocie, 4 dojrzale juz automaty zostaly mi ukradzione, zostalo jeszcze 8 niedojrzalych, jestem załamany, ktoś odkrył mojego spota i zna sie na rzeczy bo wiedział co wziąc a co zostawic, nie mam czasu siedziec w krzakach i czekac na niego zeby dac mu po łbie. Macie jakies pomysly? teraz tylko kwestia kto pierwszy zetnie ten lepszy. Są jakieś pułapki zrobione domowym sposobem aby odstraszyć lub skrzywdzić złodzieja?
  • 11678 / 2262 / 0
Są fotopułapki - przynajmniej dostaniesz jego / ich fotkę.
Przykra sprawa - przerabiałem to 2 razy. Obstawiam, że wróci i będzie starał się ściąć przed Tobą. Rozumiem, że to rośnie w gruncie i przeniesienie nie wchodzi w grę. Niestety "all in the game" : /

Nie trzeba znać się specjalnie na rzeczy, żeby rozróżnić niedojrzałe od dojrzałych więc ja bym go tak nie komplementował. Łatwo być strain hunter'em, trudniej rolnikiem. Jedyne co Ci zostaje, to próbować ściąć to przed nim. Lepsze niedojrzałe, niż puste dołki i kupa liści na ich miejscu.

Nie ma się co załamywać - szybko Ci przejdzie. Następnym razem lepiej wybierz spota. Nie wiem, o jakiej innej pułapce myślałeś. Coś w stylu Rambo 1? Jakieś kolce, które zrobią z niego sito, albo lina która spowoduje, że będzie dyndał do góry nogami? Daruj sobie takie pomysły : )
  • 353 / 71 / 0
Możesz zakopać w ziemi deski z wbitymi gwoździami, tylko sam się nie wjeb. Mój stary tak kiedyś robił na działce jak mu kradli pomidory, ale o nim to mógłbym napisac paste "fanatyk ogrodnictwa" jak kiedyś ktoś o "fanatyku wędkarstwa".
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się licznymi przygodami, a potem okazuje się, że to narkomania...
  • 2596 / 416 / 0
U nas się by bali opierdalać planty, chyba żeby robili by to sami kozacy którzy mieli by wyjebane. Powiem że jak skończyło by się samym wpierdolem, to złodziej miałby szczęście, za małe miasto a za duże natężenie tematu jarania na ilość mieszkańców.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 11678 / 2262 / 0
Jak mi pierwszy raz ojebali do spota do zera, to bodaj CREAM opowiadał jakąś historię o złodzieju, który właśnie puszczał kradziony temat w małym mieście, gdzie wszyscy się znają. Po rozmowie z właścicielami spota był o 1 palec uboższy.
Jak się sadzi samemu, to właściwie pozostaje tylko deski z gwoździami podkopać i mieć nadzieje, że menda wróci i się nadzieje. Gorzej, jeśli nadzieje się ktoś jeszcze inny, kto także znalazł spota i zainteresował się egzotycznymi roślinami.
Generalnie niewdzięczna bywa ta robota. Harować tyle miesięcy, żeby jakaś menda przyszła po gotowe i zabrała jak swoje...
  • 1 / / 0
Gdyby robili to sami Kozacy, to by się pierdolili, gdyby grzebali w roślinach, więc baliby się tego robić, gdybyśmy byli w pobliżu. Powiem tylko, że gdyby skończyło się tylko na ponczu, złodziej miałby szczęście, ponieważ to zbyt małe miejsce i zbyt wiele uwagi poświęca się paleniu w stosunku do liczby osób, które tam mieszkają. basketball stars
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.