Kupię to gówno jak nic już na lokalnym rynku nie będzie mnie klepać.
A potem będę jadł codziennie ten tortilla challenge. Buja kasza.
Wiem że roleski ma ten trinidad ale na start dla kogoś kto nie je na codzien takich tematów ( papryka gochugaro i gochujang się raczej do tego nie zalicza ) to chyba będzie przesada.
Tak jak wspomniałem wcześniej, konsumowałem 2 warianty: najostrzejszy wręcz nie nadaje się do jedzenia - wziąłem ze 2 kęsy i wymiękłem, japa wypalona jakbym gazem dostał. Natomiast również jako zakład z ziomkiem (czy ktoś wymięknie) zjedliśmy ten lżejszy wariant - wypaliło nam mordy równie porządnie co ketony nozdrza.
Polecam wszystkim co lubią ostre łakocie ale tylko na własną odpowiedzialność.
z chińskich czipsów z wodą to tez ostatnio jadłem takie spice x2 za 6 zeta i ciężka misja rano na kiblu, a można też było wziąć spice x4 ale nie chcę wiedzieć, ile scowilli, to sa tematy dobre żeby wytrzeźwieć po browarach ale nie jako jedzenie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/25-06-25_narkotyki_05.jpg)
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn
Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/edna.jpg)
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny
Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.