Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Cześć wszystkim,
chciałem spytać Was koneserów o Wasze doświadczenia związane z Paleniem i odczuciami muzycznymi. Które wg. Was rodzaje zioła są najlepsze pod odczucia muzyczne (gdzie efekt spowolnienia czasu jest dobrze odczuwany, no a przy okazji haj jest energetyczny). Szukam po prostu odmiany najlepszej dla siebie.

Ze swojej strony mogę polecić odmianę Green Crack.

Pozdrawiam
  • 12104 / 2358 / 0
Dla mnie w zasadzie każda odmiana z przewagą genów Sativa się nada.
Od lat palę już niemal wyłącznie swoje zioło i aktualnie muzyka brzmi najlepiej po C99. Jak testowałem zbiór w październiku, to słuchałem (nie że sobie leciała w tle, tylko z pełnym zaangażowaniem) ponad godzinę.
Po odmianach indica nie ma tego efektu.
  • 463 / 97 / 0
Z tego co pamiętam to u mnie zawsze AK47 świetnie pomagał w odbiorze dźwięków. Zawsze się jarałem tym efektem gdy mogłem lecącą muzyke rozłożyć na "czynniki pierwsze" hehe tzn. mogłem odseparować w głowie każdy instrument nadający dźwięk płynącej muzyce, mam nadzieje, że wiecie ocb, na pewno wiecie, bo też tak pewnie mieliście nie raz :)
  • 12104 / 2358 / 0
Wiadomo, ocb : ) Ja słyszę np jeszcze dużo lepiej dykcję (jak zmienia ton np) wokalisty i takie detale, których normalnie bym nie wyłapał.
  • 3109 / 589 / 0
Za mojej kadencji do wybranej odmiany miał dojście ktoś komu się chciało jechać do Niderlandów, były poważne skuny czy też jakiś tam hashish, ale to był sukces że były mocny i że wogóle były. Ale dzwiękowe orgazmy na całym ciele, duszy i umyśle, to tylko reggeowy DUB, i riddim, czyli ścieżka dzwięku melodii reggae bez wokalu. nie wiem czy u mnie coś to przelicytuje. pamiętam białozielone z pyłkiem topy....ale odmiany nie znałem, z tym że to były loty
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 12104 / 2358 / 0
Kwiaty zazwyczaj mają zielony kolor, a biel to oczywiście trichomy ("pyłek"). Oczywiście istnieją też inne kolory, jak fiolet, czy wręcz czerwień, ale to rzadkość.
Moim zdaniem największą pewność odnośnie odmiany mają rolnicy, którzy zakupili pestki od producentów i potrafią już oceniać po wyglądzie oraz innych walorach.
Z tego co się orientuję coffe shopy często zaopatrują się z mało oficjalnych źródeł i mogą sobie w menu wstawić, co tylko chcą. Połapie się może 1 klient na 100, że coś nie gra. Nie twierdzę, że tak to wygląda , a jedynie że może.
To samo te odmiany niby z "Kali", które ostatnimi czasy pojawiły się na naszym rynku. Jest mi ciężko uwierzyć w import marihuany z USA do Europy.
  • 463 / 97 / 0
22 lutego 2022jezus_chytrus pisze:
To samo te odmiany niby z "Kali", które ostatnimi czasy pojawiły się na naszym rynku. Jest mi ciężko uwierzyć w import marihuany z USA do Europy.
Nie no gdzie. Nielegalny import zioła z USA ? => %-D

Pewnie chodzi tylko o genetyke stworzoną w USA, a już uprawianą u nas. Te wszystkie Gorilla Glue, Girl Scout Cookies, Runtz, Wedding Cake, Zkittlez, Sherbet itd.

Wstyd się przyznać ale póki co tylko GSC z w/w testowałem ale za sprawą DelicSajko nakręciłem się na Runtz, bardzo fajne opinie ma w necie, gdy latem odpale boxa to na pewno zagości tam ta odmiana.
  • 12104 / 2358 / 0
No właśnie sęk w tym, że ludzie są święcie przekonani, że ten staff jest "fizycznie" z Kalifornii i płacą krocie.
  • 463 / 97 / 0
Co moge powiedzieć, głupich nie sieją...
  • 4 / / 0
Z tego co wiem to marihuana to nazwa hiszpańska i bardziej poprawnym jest tutaj użycie słowa konopia indyjska, siewna, dzika.
Myślę że szukasz czegoś takiego jak Amnesia Haze, każdy inny Haze powinien się nadać.
Konopie siewne (cannabis sativa) dają taki energetyzujący haj o którym piszesz.
Uwaga! Użytkownik edziek406 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.