Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
  • 16 / / 0
Próbował ktoś zalewać susz liquidem do elektryka i później odsączyć? Głównie chodzi mi o smak zioła a nie o moc, ile trzeba trzymać susz w liquidzie żeby nabrał smaku i czy w ogóle to ma sens?
  • 515 / 103 / 0
Nie ma to sensu.
Taniej jest zamówić liquid Kush i masz smak zioła.
Nie ma za co.
  • 28 / / 0
08 stycznia 2020arkansasmalboro pisze:
Trzeba jeszcze oczyscic z resztek butanu. Czyli albo zostawiamy na 3-4 dni w temp 40-60 stopni wtedy zmieni strukture na tzw. wax, albo wrzucamy do komory prozniowej na 2-3 dni w temp. 40-60 stopni. Cieszymy sie :]
Wszystko spoko, ale gdzie mozna zostawic naczynie w 40-60 stopniach w domowych warunkach? Przeciez nie bede mial wlaczonego piekarnika przez 3 dni. Cos innego polecasz?
  • 874 / 195 / 0
A jakby ekstrakt butanowy rozpuścić w alkoholu i odparować? Tak jak przy rso ? Na mocy nie straci a resztki butanu może odparują z alkoholem.
  • 14 / 4 / 0
W stanach stosuja podgrzewanie ekstraktu bho pod zmniejszonym cisnieniem wtedy resztki butanu moga spokojnie odparowac
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.