Pierwsza to na pewno Betaserc (betahistyna), lek który stosuje się przy zaburzeniach błędnika, nie ma rekreacyjnego zastosowania.
Drugą bez zdjęcia ciężko mi określić, doprecyzuj też czy jest tylko "10", czy "10mg" (wątpię), oraz czy jest płaska, czy wypukła. Mam tylko taką jak na zdjęciu poniżej w domu, lecz nie ma podziałki, więc bez wizualizacji nie pomogę.
[ external image ]
Od kilku dni mam ciekawą rozkminę. Niedawno chillując sobie wieczorem,dostałem telefon od swojej dziewczyny,że "mam ją ratować",bo wszędzie jest policja i śledzi ją jakiś typ. W pierwszej chwili byłem pewny,że najadła się jakichś grzybów albo kwasów i wyszła sama na miasto. Znalazłem ją wystraszoną w kabinie wc w galerii z workiem czegoś białego,co podobno dostała w proszku,a nie krysztale jako mefedron
Temat do luźnej rozkminy,po prostu jestem ciekawy co jeszcze daje tak psychodeliczne efekty a jednocześnie tak mocne pobudzenie.
Podziel się posiłkiem, chamie
Porwalem ubrania, rozjebalem kanapę, wiłem się, rzucało mną jak japierdole, błagałem o śmierć bo czulem się jakby mnie zaklęciem tortur jeblo, próbowałem se noge połamać i zabic sie ale udało mi się ogarnąć, stracilem świadomość na godzinę i jestem pewny że kogoś widzialem u siebie w pokoju i mi coś podał bo nagle zeszło wszystko w sekunde, koło 22.40. Tylko lekka psychodela i oczy zostały, jedyne co to jestem pewny (mimo ze wiem że to halucynacja) ze ktoś mi podał odtrutkę. Minęły 24h, spalem z tego jakieś 20 godzin, wszystko mnie boli nie mogę się wyspać dalej mam jakieś psychozy. Co to kurwa jest za dop?!
Dodano akapity - 909
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
