Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3267 • Strona 276 z 327
  • 23 / 7 / 0

@miromirek223 Może dlatego, że wenlafaksyna jest relatywnie słaba serotoninowo w porównaniu do paro, a może noradrenalina to wyrównuje. Nie słyszałem żeby komuś wpłynęła na prolaktynę. Zdrowia
  • 3238 / 143 / 0
Awatar użytkownika
Limitbreaker
Kompetentny
Kompetentny

@miromirek223

Może chociaż dawkę napisz i jakie inne leki bierzesz, będzie łatwiej zgadywać co Ci jest.
Jeśli chcesz abym zwrócił uwagę na Twój post na forum i przeczytał go, napisz w jego treści " @Limitbreaker "
Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, napisz do mnie na PW.
Jeśli Ci pomogłem, podaruj mi karmę. :)
  • 1885 / 238 / 0
Awatar użytkownika

U mnie też z seksem po wenli słabiej, taki sflaczały jestem przy partnerce. Ale ona mówi, że to lubi więc większego problemu nie ma. Ale ciężko mi dojść co o dziwo odbija się na dłuższym stosunku co jest wporządku zwłaszcza dla niej.

Wenla sama w sobie obniża erekcję nic nie ma na to wpływu. Musiałbyś odstawić na trzy miesiące, bo tyle schodzi te snri z mózgu i wtedy poprawi Ci się erekcja.
Ave Satan i Ave Maria
  • 91 / 2 / 0

@Limitbreaker fakt, zapomniałem napisać, dawka to wenli to 150mg, oprócz tego biore wieczorem trazodon 150mg, przepisany właśnie na zbicie skutków ubocznych seksualnych wenli, troche pomaga ale nie bardzo poprawa minimalna, ale też lepiej śpie i spokojniejszy jestem więc został ten trazodon, bupropionu na te skutki uboczne też próbowałem ale nic za bardzo nie dawał jeśli o to chodzi.
@Mefistofeles1945 no właśnie ta słaba erekcja wkurwia najbardziej, serio aż 3 miesiące sie utrzymuje wenla w organizmie? Zdziwileś mnie tym myślałem ze z miesiąc to max, 3 miesiące to długo.
  • 739 / 6 / 0

Biore już 19 dzien dawkę wenli 75mg na aktywizacja I przeciwlekowo lekarz będzie zwiększał mi stopniowo co 37.5mg czy dawka 100mg będzie skuteczna?
  • 1885 / 238 / 0
Awatar użytkownika

Ja biorę 300mg rano. Czy będzie skuteczna.. Wszystko zależy od Twojej choroby, jak masz ciężką depresję to lepiej zwiększyć dawkę o o wiele więcej.
Ave Satan i Ave Maria
  • 739 / 6 / 0

Boje się potliwości po lekach snri
  • 286 / 6 / 0

Myslicie ze wenlaflaksyna dziala caly czas na naped a nie tak jak wellbutrin tylko na poczatku brania leku? Czy ona wogule wyraznie stymuluje fizycznie?
  • 1823 / 149 / 0
Awatar użytkownika
Demis
Kompetentny
Kompetentny

Wenla dłużej stymuluje niż bupropion, tak jak zauważyłem. Jednak bupropion zwiększa jeszcze trochę poziom dopaminy, ale tego nie czuć praktycznie.

Ta stymulacja fizyczna nie jest zbyt warta zachodu. To nie jest amfetamina. Tu będziesz miał po prostu sztuczne pobudzenie.

@Luk890
Take DXM and Be Happy
  • 286 / 6 / 0

@Demis

Wenla duzej stymuluje ale tak na stale czy tez jakas tolerka sie wyrabia tylko ze pozniej niz na bupropionie? bupropion fajnje napedzal na poczatku wiec wenla tez powinna, przynamniej tak mi sie wydaje.

Ewentualnie atomoksetyna co Ty na to, tylko czy ona stymuluje fizycznie???
ODPOWIEDZ
Posty: 3267 • Strona 276 z 327
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.