Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 7214 • Strona 718 z 722
  • 2654 / 350 / 1
Awatar użytkownika

Zależy od tolerancji. Jest to jeden kolega któremu starcza góra 300 żeby się porobić.

Żeby wciągnąc 450 nosem to kurde bym godziny potrzebował... Ewentualnie jeśli miałbym 3setki to mniej objętości do wciągania, wtedy może ma to sens.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"
[Jacek Dukaj, Król Bólu]


Domowy kot gości na uniwersytecie: http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 368 / 36 / 0
Awatar użytkownika

Ja wciągałem 300mg i nie jest to jakiś wyczyn, to wgl nie drażni śluzówki ;)
  • 816 / 152 / 0
Awatar użytkownika

Dla mnie sniff pregaby był beznadziejny, jeszcze 150mg da radę, ale im więcej to już zatkany nos i ból zatok, a wejście i działanie nie jest jakoś specjalnie mocniejsze. Tylko trochę szybciej się ładuje, połowa i tak spływa do przełyku, a część się wysypie z nosa.
  • 1878 / 162 / 0
Awatar użytkownika

Ja walę 300-450 na raz, 2 sekundy i po sprawie. Nic się nie wysypuje, nie zapycha, warto dla szybszego i mocniejszego wjazdu. Ale jak kto lubi.
  • 568 / 109 / 0
Awatar użytkownika

Pregaba wchłania się w ponad 90% oralnie %-D
  • 788 / 102 / 0
Awatar użytkownika

Dokładnie. Oralna biodostępność sprawia, że walenie tego sniffem zupełnie mija się z celem i jest po prostu glupie : |
Nie róbcie tak, to bez sensu. Jak chcę żeby trochę szybciej weszło, to po prostu wysypuje kapsułki <prosto w usta> i jest ok w sytuacjach krytycznych próbowałem nawet podjęzykowo.

Dodam, że w weekend postanowiłem nie brać pregi. Cały weekend przejebany, piwka ledwo co ratowały i zioło. Ale rano w poniedziałek przed pracą, kiedy zadzwonił budzik, miałem ochotę się zastrzelić :| Na szczęście 1,2g pregabaliny mnie posklejało i dzień minął w pracy efektywnie.
Uwaga! Użytkownik IamYourFather nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1878 / 162 / 0
Awatar użytkownika

Ile razy będę to wałkował? Walę nosem, moment i mam wystrzał a nie czekam ponad godzinę aż się załaduje, subiektywnie jest mocniej niż p. o.. I o to w tym chodzi. A strat nie ma bo spływ do żołądka leci.
  • 185 / 18 / 0
Awatar użytkownika

Walnąłem już 4500mg na 3 razy rozpuszczone w kieliszku z energolem. (przerwy max 30min) Nadal nic, coś lekko czuć ale brak oev i cev'ów.
Codziennie biorę 150-0-150 i sertraline + alprazolam.
Coś robię nie tak, czy na mnie nie działa po prostu.
Wszystko co napisałem to tylko fikcja literacka, fragment opowiadania które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, wszelkie podobieństwa do realnego świata są przypadkowe. Sam nigdy nie zażywałem narkotyków, a moja wiedza jest czysto teoretyczna.
  • 17 / 1 / 0

Biorę pregabe parę miesięcy, od 3 jestem na 150mg dziennie. Czy taka mała ilość może znacząco wpływać na retencje wody w organizmie? Chodzi mi czy od tej ilości morda też puchnie jak to ma w zwyczaju po pregabie. Kiedyś brałem po 300/450 na dobe, ale nie pamiętam jak to wtedy z twarza było. Pregaba dalej dobrze dziala, nawet na takiej małej dawce, ale no jak snri mi sie dobrze rozkreci to bede chciał z niej w koncu zejść, bo sie naczytałem dużo o tym puchnięciu ryja i sobie teraz schizy wkręcam, że serio mam spuchniętą troche. Dalbym rade bez pregaby, ale nie powiem no jest pomocna. Dobra ebe ebe lakonicznie zapytam - czy od 150mg też morda puchnie? Dziękuje za odp i pozdrawiam was kochani moi szanowni państwo
  • 816 / 152 / 0
Awatar użytkownika

Może puchnąć morda, ale nie musi. Reguły nie ma.
ODPOWIEDZ
Posty: 7214 • Strona 718 z 722
HyperTuba dodaj film
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.