Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2018 • Strona 202 z 202
  • 4207 / 590 / 0
Awatar użytkownika

Tak sobie myślę że to nieźle narzędzie tortur by było to synt kanna albo sposób jak zniechęcić do narkotykow.
Uwaga! Użytkownik ledzeppelin2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0

Siema, nie wiem czy to tu ale strzelam ze tak. Jaralem wczoraj wieczorem, dzień jak co dzień. Roznica była jedna, zjaralem sobie lufe i praktycznie od razu straciłem równowagę, byłem w takim stanie, że ledwo dotarłem 10 metrów dalej na chatę do łóżka. Odcielo mnie, leżałem słyszałem nieskończona ilość dyskusji w moim mozgu, widziałem struktury ale nie wiem jakie. Czułem się jakbym miał schizofrenie czy coś takiego. obudziłem się nie wiem ile później. Dalej byłem zrobiony w chuj, nic nie pamiętałem. Nie wiedxialem dlaczego jestem w tym domu (jestem w pracy, spie w innym mieście na innej chacie) co to za DOM, gdzie ja mieszkam. Milem jedna wielka dziurę w głowie. Ogarnalem ze mam cały ryj w rzygach. Czyli straciłem przytomność i się zrzygalem na własny ryj (z tego co pamietam leżałem na plecach wiec dobrze ze mogę to jeszcze pisać). I teraz pytanie, czym mogło być nasączone to palenie, ogolnie od tygodnia się zastanawiamy z ziomkami bo jest słabe w chuj, działa 15 minut i elo. Już kiedyś jaralem takie coś, ale milem trochę inna jazdę i nie straciłem przytomności ani pamięci. Ale tez działało ok. 15 minut i dopiero przy zajebaniu lufy na raz dochodziło do odlotu.
  • 94 / 5 / 0

Na moje oko na 100% bagniak z którymś z nowych synt. kanna. Która konkretnie to raczej bez szans na identyfikację, stężenie beż tolerki robi Ci karę, a jeżeli działanie już na początku zamyka się w 15 min to nawet jak na syntetyki wyjątkowe popłuczyny.
  • 175 / 45 / 0
Awatar użytkownika

@surowy

Wszystkie kanna tak działają jak przesadzisz z dawką.
  • 3 / 2 / 0

Jeśli marihuana jest z pewnego źródła to sam widzisz że dobrze się czujesz po wypaleniu a po odstawieniu nie ma gorszych efektów ubocznych
Gorzej z daje canna, kiedyś paliłem AM ten jak plastelina, na początku małe dawki, potem jak szalony, po odstawieniu czułem się jak gówno, bez chęci do życia.
Drugim razem zapaliłem fake skuna, nie powiem nazwy vendora, ale to co przeżyłem to jakaś masakra. Po pierwszym buchu było ok ale to co się stało po drugim to pamietam do dziś. Najpierw czarno przed oczami myślałem że umieram, a potem ekran na komputerze zmienił mi się do tego stopnia że myślałem że ktoś go shakowal i wyświetlały się jedynki i zera, jak bania zeszła okazało się że komputer był wyłączony. Zapaliłem jeszcze jednego bucha i po minucie słyszałem syreny policyjne i jakieś roboty kosmiczne wpelzly mi do ogródka, zaczęli mi robić zdjęcia, skanować laserami, bałem się , schowałem się pod oknem, ciemny pokój rozbłysnął światłem. Czułem się obserwowany. Jak to gówno mi zeszło splukalem prawie dziesięć gram tego ścierwa w kiblu.
Na każdego może działać inaczej ale po marihuanie nigdy nie miałem takiego bad tripa, od tamtej pory boję się palić syntetyczne canna
  • 1 / / 0

Siema mam pytanie może ktoś będzie umiał mi pomóc . Muszę kupić jakiś specyfik aby spryskać tym list może ktoś podpowiedzieć co mam kupić i jak to zrobić
  • 941 / 100 / 0
Awatar użytkownika

Pizdę sobie spryskaj. Masz z kimś problem to załatw to jak facet.
  • 445 / 70 / 0
Awatar użytkownika

Do więzienia chcesz ten list wysłać czy gdzie?
ODPOWIEDZ
Posty: 2018 • Strona 202 z 202
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.