Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 327 • Strona 33 z 33
  • 104 / 13 / 0
04 kwietnia 2018vlkodlak pisze:
@Anon2
40 sztuka/150 piona. To jest maks co bym dał i w jednym sklepie z pl za tyle też widziałem, ale im się rozeszło
a ja już tak się stęskniłem za tym lajtowym i pluszowym dysocjantem, że dałbym i 60-70zł/g %-D
wszędzie na zachodzie około 100zł w przeliczeniu więc te 3 dyszki jeszcze mnie powstrzymują :-D
ale jeśli jeszcze przez góra pół roku będzie taka posucha z nim, to dla tego przezaje***tego afterglow nawet i za tą stówę sprawię sobie świąteczny prezent ^_^
życie to surfing
więc nie bój się fal
  • 34 / / 0
bozi, pamiętam że potrafiłem osiągnąć przy tym (z kwaskiem) taki wgląd w Siebie, a mam nerwicę, prawdziwy chemiczny szaman, szkoda że trudno ogarnoąć : ( półki u vendo się uginają od ketono-gimbo-euforyków a wielka szkoda.

Ajj i to nagłe olśnienie i pasanie szkoroszytów kartek całych kiedy natchnęła mnie Prawda...
  • 422 / 40 / 0
Kupisz u holenderskich vendorów. Ostatnio widziałem u jednego trzy diarylo różne.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / 6 / 0
Nie wiem dla czego tak hejtujecie MXP, jak dla mnie to jedno z najlepszych RC dysjo które jako jedyne miało podjazd do DXM. Reszta to jakaś plastikowa ściema, która nie daje za grosz głębi dysocjacyjnego doświadczenia. Do dziś wspominam MXP bardzo pozytywnie a przerobiłem już prawie wszystkie dysjo na rynku. O-PCE też całkiem fajne lecz szalone, tak jak wszystkie pochodne PCP które dają do tego jeszcze masę efektów ubocznych. Ze wszystkich dysjo MXP najbardziej przypominało mi DXM a właśnie tego szukałem, tej głębii doznań a nie sztucznego odklejenia. Jedyne co bym jeszcze polecił to dobre sorty DCK które imo przebijają ketaminę w działaniu.
  • 3247 / 622 / 9
Każdy ma inny organizm i układ nerwowy. Jak Tobie siadło to nie znaczy, że każdemu się wstrzeli. Ja po MXP miałem tydzień fazy i nie chciało mi to zejść. Już nie wiem czy to kwestia kumulacyjna. Ciebie zrobi to fajnie a innemu lepiej siądą inne analogi arylo czy chociażby DPD. Różne receptory, różni ludzie, różny świat.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 27 / 6 / 0
Pamiętam jedynie że był dziwny rozstrzał w dawkowaniu MXP, ciężko się było wstrzelić w tą fajną fazę. Ja brałem około 120-130mg w kryształach zmielonych przeze mnie w bombce oralnie i było spoko (ważę 60 kg) coś a'la 600mg DXM tylko że bez efektów ubocznych, mogłem się ruszać i nie było tendencji wymiotnych. Lecz np 30 mg mniej i faza nie była zbyt ciekawa i było czuć niedosyt. To chyba jedna z większych wad tej substancji. Dla tego wolę DXM gdzie jest wszystko jasne, tylko że tu strasznie drogi za granicą :(
Ostatnio zmieniony 04 września 2021 przez termi, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 3247 / 622 / 9
Dobry jest mix DXM + Aryldietylaminy. Polecam z całego serca. Jak to leciało: "Z Metoksaminowa w kierunku na Dziurów."
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
ODPOWIEDZ
Posty: 327 • Strona 33 z 33
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.