Dragi, których warto spróbować

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1760 / 418 / 0

08 lipca 2021furyofpatientman pisze:
Psychodeliki, dysocjanty jak kolega wyzej wspomnial ale ja bym dodal jeszcze amfetamine i MDMA,
amfa, grochy -wszystko , czemu jeszcze hery nie wymienisz ?
  • 702 / 92 / 32

hery pewnie jeszcze nie próbował. Gdyby próbował, to też by polecił %-D

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Konieczne czy niekonieczne? O efektach subiektywnych w procesie terapeutycznym.

Subiektywne efekty psychodeliczne, w których zawierają się doświadczenia mistyczne albo szczytowe, są uznawane często za niezbędne do działania terapeutycznego. Tradycyjne zastosowanie naturalnie występujących środków psychodelicznych zawsze wiązało się z tego typu efektami, czy to w kontekście religijnym, szamańskim czy wieszczym. Jednakże wyniki niektórych badań mogą kwestionować konieczność tych efektów dla skuteczności klinicznej psychodelików.
  • 147 / 14 / 0

Nie w dysocjantach chodzilo mi o np. Acodin w wyzjesz dawce niz ta z 1 paczki, MDMA i amfetamina oraz jakies psychodeliki to sa substancje ciekawe. To jest watek w ktorym sie wymienia opinie na
temat zawarty w temacie wiec wyrazam swoja. Kazdemu od lat mowie, ze jesli nigdy nie bral narkotykow niech ich nigdy nie probowal, wiec kazdemu je odradzam. Nie wiem o co to przypierdalanie na forum dla narkomanow :)
  • 1636 / 292 / 0

Mi chodziło o prawdziwe dysocjanty jak keta czy PCP, a nie jakiś śmieszny DXM, więc jednak nie "jak kolega wyżej wspomniał"
  • 147 / 14 / 0

19 lipca 2021Vetulani44 pisze:
Mi chodziło o prawdziwe dysocjanty jak keta czy PCP, a nie jakiś śmieszny DXM, więc jednak nie "jak kolega wyżej wspomniał"
Tak, ale kolega zacytowal mojego posta wiec do niego sie odnosze.
  • 702 / 92 / 32

19 lipca 2021Vetulani44 pisze:
Mi chodziło o prawdziwe dysocjanty jak keta czy PCP, a nie jakiś śmieszny DXM,
dex nie jest śmieszny. To potężna substancja :old:
  • 75 / 1 / 0

mefedron dozylnie, ostro ora zdrowie ale jest bardzo miłym miksem.
  • 1636 / 292 / 0

Tylko jaki to mix skoro mef to 1 związek?
  • 7 / 1 / 0

Warto spróbować MDMA
  • 3183 / 455 / 0

Na pewno psychodeliki ale z głową.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata