Monotuby, terraria - budowa, pytania, wskazówki, zdjęcia.

Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 922 / 480 / 1

Ostatnio do pozostałej rodziny pudełkowej dołączył 60L mono z Malabarami, którymi zaszczepiłam 5 słoików z kukurydzą – gotowaną wcześniej z łyżką gipsu i dwiema łyżkami kawy.
Kawa chyba zadziałała jako swoisty booster, bo po 10 dniach słoiki były mocno poprzerastane, chwilkę mi zajęło żeby je rozbić. Rozbiłam i dla pewności dałam im jeszcze jeden dzień.

Całość od jakichś 5 dni leżakuje i przejawia zacne oznaki życia w formie tej mocno przez wszystkich porządanej grzybni w formie "igiełek"/"pajęczynki", a nie klasycznego, białego puszku. Widać, że silne geny, czekam na efekt końcowy. 😊
Caf.jpg
Mon.jpg
Mal.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 4 / / 0

Siema, przymierzam się do zrobienia sztucznego oświetlenia dla moich tub. stąd pytanie, jakiego światła powinienem użyć, jakiego wy używacie (jeśli używacie) ? Czy coś tego typu https://allegro.pl/oferta/tasma-100-led ... 8881008231 byłoby ok ?

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Niska dawka gazu rozweselającego przynosi znaczną ulgę w depresji – raport z badań klinicznych

Badanie kliniczne przeprowadzone przez zespół medyków z Uniwersytetu Chicagowskiego i Waszyngtońskiego potwierdziło, iż tlenek diazotu, popularnie zwany gazem rozweselającym lub rozśmieszającym, jest wyjątkowo skutecznym lekiem w leczeniu depresji.
  • 922 / 480 / 1

@Slif

Ja nie używam, ale widywałam niejednokrotnie u innych użytkowników te ledy, więc na pewno są ok 👌🏻

U mnie natomiast ruszyła trzecia doba od pokazania się pinów:
Malabar.jpg
  • 922 / 480 / 1

Do mojej rodziny pudełek dołączają właśnie ryżowe w ilości sztuk 5, zaszczepione Albinosami.
Bardzo jestem ciekawa jak to obrodzi, pozostałe monotuby z kukurydzą nie zwalniają tempa ani na chwilę i nie ukrywam, że mam nie małą satysfakcję ze świadomości, że wszystko mi idzie zgodnie z planem, co tylko mnie utwierdza w przekonaniu że wiele, wiele godzin poświęconych nad książkami nie poszło na marne. 😊
Aktualnie czuje się ultra pewnie w temacie, mogłabym to robić na różne sposoby do usranej śmierci, dawno nie odnotowałam wtopy.
A+albino.jpg
Wróć do „Hodowla grzybów”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata