Jaka substancja może nas cofnąć do czasów dziecka ?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 747 / 217 / 0

06 stycznia 2021pawoleh666 pisze:
Po przeczytaniu nazwy tematu myślałem, że jakiś użytkownik [h] będzie pytać o to co przyjebać, żeby się poczuć jak 20 lat temu, a tu takie coś.
Normalnie mam w takie rzeczy wyjebane, ale to jest wina tych samych ludzi którzy teraz w mediach to opłakują, tych samych lekarzy i innych ludzi którzy są strasznymi przeciwnikami np. konopi - to przez nich RC w ogóle zaistniały na taką skalę. I to jest frustrujące.
Ja myślę że @Satelitarny ma racje, stawiam na maczanę z kanna, pokarało ich i doszło do niedotlenienia, choć nie można wykluczyć miksu kanna z dyso.
Ja też. Już miałem odpowiadać, że memantyna, Gałka muszkatołowa itd., ale sobie myślę, że odpowiem z ironią - bieluń, a tu patrz, kurza stopa.

06 stycznia 2021pawoleh666 pisze:
Bo podejście rządu tego państwa i wielu innych to ,,delegalizujmy wszystko poza wódą i fajami i wierzmy w to, że ludzie rzeczywiście tylko to będą łoić". Jeszcze się nie nauczyłeś?
Z czego etanol to jeden z gorszych dragów i chyba najgorszy jeśli chodzi o GABA, nawet jeśli się podoba działanie to jest fhuj neurotoksyczny w porównaniu do zamienników.

Jak dla mnie tu najbardziej prawdopodobny jest miks przynajmniej dwóch związków po jednym z grupy RC kanna/opio/dyso.
Właśnie można by przeprowadzić taką akcję, która ograniczyła by spożycie o 70% w skali społeczeństwa spożycie dragów. Myślę, że mafiozi a przynajmniej sam aparat biurokratyczny dołożył by starań, żeby wszystko wyregulować i jakiś procent sobie uszczknąć, ale to tylko moje domysły.
  • 6 / / 0

06 stycznia 2021Carlosa pisze:
Udrażniać do rur musi świetnie niszczyć narządy wewnętrzne jak i pewnie połączenia w mózgu.
Za dzieciaka zjadlam kreta do rur. Dzis nie mam 1/3 jezyka i przelyk w oplakanym stanie. Zostalakam wychowana z miloscia do substancji psychoaktywnych :płacz:

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Prawie tona kokainy w węglu. Śledczy rozbili narkotykowy gang

Funkcjonariusze hiszpańskiej policji wraz z pracownikami portugalskich służb rozbili międzynarodowy gang, który od kilku lat zajmował się przerzutem narkotyków do Europy. W policyjnej akcji przejęta została niemal tona kokainy, która przewożona była w ładunku z węglem.

ykb

• 127 / 6 / 0

@malarodzynka oj...
Wydaje mi się że DXM jeśli chodzi o pytanie z tytułu.
  • 48 / 9 / 0

Szczęścia. I śmieszą mnie inne odpowiedzi, możesz mieć X i być X, co z tego jak jesteś nieszczęśliwy?

https://nauka.rocks/nie-odczuwa-bolu/ - Nadzieje dają inhibitory Faah
  • 1620 / 287 / 0

Wiadomo jak jest teraz? Nie pamiętam już dokładnie tej sprawy ale zdaje się że do choćby skrawka normalności to ona nie wróci. Ciekawe, ile z tamtego życia pamięta.
  • 123 / 6 / 0

Podbijam że DXM 3 plateau.
  • 1620 / 287 / 0

Aha, naprawde myslisz ze po DXM ta dziewczynka zostala warzywkiem? Moze zapoznaj sie z tematem, zanim zabierzesz głos, zamiast bezmyślnie odpowiadać na pytanie z nazwy wątku.
  • 1056 / 385 / 0

Odnośnie pytania z tytułu, to może mleko z kobiecej piersi ?

Warn za offtop - wildwolf
  • 4115 / 600 / 0

Nasienie księdza 👹

Warn za offtop - wildwolf
  • 702 / 91 / 32

Czasy pierwszych sklepów z dopalaczami. Znajomy opalił się ścierwem i wpadł w śpiączkę. Nie pamiętam już ile w niej był, może jakoś tydzień, może więcej. Jednak kiedy się wybudził, był jak wcześniej.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata