ODPOWIEDZ
Posty: 447 • Strona 40 z 45
  • 8 / 1 / 0
MDA bardzo ciężko dostac jak ktos nie wie gdzie szukać lub nie ma znajomosci ale nie chodzi mi tu o sebixa z osiedla;)
Jeśli chodzi o MDA I MDMA to od dłuższego czasu nie mam problemu ze źródłem.
A jakościowo bdb

MDA to takie MDMA na sterydach :)
Uwaga! Użytkownik FluoroColoro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 9 / / 0
Jeżeli biorę olanzapine 7,5 mg i chciałabym zarzucić pikse za 6 dni, to czy emka zadziala biorąc normalnie neuroleptyk? Jeśli nie, to czy jest sens odstawiać olanzapine żeby zadziałala?
  • 11 / / 0
Miałem ostatnio szansę spróbować dobrego MDA w krysztale
To jest MAGIA po prostu

Jak zarzucisz MDA to nie będziesz więcej chciał wracać do MDMA

A jeśli walniesz MDMA to na fazie i tak będziesz wspominał MDA
Uwaga! Użytkownik ApTeKa365 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 887 / 291 / 0
Strasznie bym chciał spróbować, aktualnie jednak nawet piguł zwykłych od ponad miesiąca nigdzie dorwać nie mogę. feta, koks i trawa na każdej ulicy, nawet sajko z wielu źródeł ciągle i bez przerw, a piguł nie ma. Jakaś fabryka wielka wpadła, czy co się dzieje? Nikt nic nie wie i nikt nic nie ma, a taki duży ten Szczecin.
  • 42 / 14 / 0
Wszyscy znani mi ludzie, którzy brali MDA, bardzo je chwalili. Ja jednak pod wpływem, bo prawdopodobnie na nie trafiałam w piksach, zawsze czułam się, jakbym umierała i serce chciało wyskoczyć mi z piersi. Poza tym paranoję, lęki. Słowem, mam nadzieję, że kiedyś trafię na lepszy sort, albo moja chemia w mózgu po prostu nie jest kompatybilna z tą substancją, a szkoda.
  • 181 / 24 / 0
Z tego co mi się wydaje to dawna metoda produkcji ekstazy polegała na produkcji MDA i potem to było zamieniane do MDMA Emka powstała w ten sposób była zanieczyszczona 10-40% MDA. I to odpowiadało za piękne psychodeliczne walory starych pigół. Obecna metoda stawia na produkcje MDMA bez substancji pośrednich.
U mnie to bardziej chronicznie
Ty wolisz mieć stany psychodeliczne
  • 2893 / 252 / 0
mam jeszcze na jakieś totalnie wymarzone imprezy odłożone 200 mg MDA + 300mg MDMA zmieszane, cudowny mix, czeka na wyjąkowe chwile <3
  • 171 / 26 / 0
@p420 ja bym na Twoim miejscu celował w ulepszonego candyflipa z tym MDA %-D .
Bede sobie musial znowu domowic tego materiału troche. Zbyt pieknie wjezdzala ta substancja, żeby można było się do końca życia obejść smakiem :zombie: .
Uwaga! Użytkownik Sk4Zii nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 54 / 0
Generalnie mam pewien proch, z tego co sobie poczytalem to moze i jest to MDA ale zalezy mi na opinii forumowiczow.
Mocno gryzie w nos, no niesamowicie przepierdala, nie osadza sie w nosie, nie zatyka. Splyw nie wiem jaki bo nie pamietam dokladnie.
Dawka jakos 150-200 mg - na poczatku dzialanie fizycznie, cieplo,zimno no i tak do 30 min wchodzi - pizda troszeczke mkowa bym powiedzial ale bez pluszowatosci, z 5 godzin niezbitej rownej pipy bez potrzeby dorzutki jak po czysciutkim sztynksie, doslownie terminator a zejscie troche psychodela, zajezdzalo troche jak LSD, nawet nie troche tylko znaczaco. Identyfikowac to z MDA?
Jestem dość trudny.
  • 64 / 3 / 0
Ktoś doświadczony poda różnice między MDMA a MDA? Jadłam kiedyś pikse która nie przypominała typowego MDMA, wejście ostre od razu zmieniały się kolory, znacząco na słuch siadało lekkie falowanie obrazu bez mocnej pluszowosci i trochę psychodeli, widzenie okularów i kogoś, kolor włosów się zmieniał, światło cały czas miało inny kolor czy to było MDA?
ODPOWIEDZ
Posty: 447 • Strona 40 z 45
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.