BOH-2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

BOH-2C-B

• 1607 / 389 / 5

Nowe nowe nowe, czy ktoś już próbował?
"The newest member of the 2C-B family, BOH-2C-B is said to be most similar to BK-2C-B, results so far are proving to be extremely promising,

but more research is needed to find conculsive data on this fascinating compound. 50mg is a standard amount to initate your experiment."
  • 102 / 13 / 0

Być może dodam przy najbliższym zamówieniu ale wolałbym wiedzieć przynajmniej jakie są progi dawkowania. Jeśli podobne do BK-2C-B to uznam trochę za skuchę.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Słowik rozwinął interes za kratami. Szczegóły największej od lat afery w Służbie Więziennictwa

Trzy piękne adwokatki dla gangsterów miały skorumpować blisko dwudziestu funkcjonariuszy Służby Więziennej. Dzięki temu Słowik i jego partnerzy mogli handlować w warszawskim areszcie, czym tylko chcieli.

Re: BOH-2C-B

• 1607 / 389 / 5

Na tripsit jest. Substancja podobno łagodniejsza od zwykłego 2C-B.

---------------------

Jeśli ktoś ciekaw jak to wygląda: https://neurogroove.info/trip/bohb-czyl ... yciem-robi
Świetna rzecz. Bardzo hmmm... odświeżająca jeśli mogę to tak nazwać. W sumie tytuł mógłby też być "Psychodeliczne załamanie psychiczne" %-D
Opisana całość doświadczenia jest - doszedłem do tego po małym riserczu- typowa dla tego związku.

Scalono. taurinnn
  • 5 / / 0

Ktoś przebadał bardziej temat lub wie gdzie można znaleźć więcej info na temat tej substancji? Psychonaut milczy.

Re: BOH-2C-B

• 1607 / 389 / 5

Jedynie reddit z tego co wiem. Dupy nie urywa dlatego mało znana.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata