Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 98 / 21 / 0
Ja waporyzowałem lawendę i działała na mnie lekko uspokajająco. Myslę, ze to nawetg lepsze niz herbata
Uwaga! Użytkownik Psychowygrzew nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 263 / 21 / 1
Na jakiej temperaturze najlepiej się to wapuje?
  • 1698 / 284 / 0
@NTM3689 najlepiej od 100 do 125 °C ;)
Uwaga! Użytkownik Vetulani44 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 32 / 2 / 0
Lawenda od zawsze znajduje się w moim domu. Co roku suszę lawendę, którą dostaję od znajomych, którzy mają ją w ogródku. Po ususzeniu wkładam ją do woreczków i wkładam między ciuchy, bo odstraszają mole. Jeden woreczek trzymam zawsze pod poduszką w sypialni, bo działa na mnie uspokajająco i pozwala mi to przespać całą noc.
  • 8 / / 0
Polecam sobie przy okazji powiesić w pokoju, mole nigdy do was nie przylecą ^^
  • 263 / 21 / 1
Waporyzacja lawendy w temperaturze 160 stopni celsjusza (2 nabicia ok 0.10 g suszu) daje świetny efekt sedacyjny. Dużo przyjemniejszy odbiór muzyki chociaż nie wiem czy to nie zasługa pozostałości po marysce w komorze grzewczej. Nie mogę się doczekać efektów po olejku!
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.