Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 98 / 21 / 0
Ja waporyzowałem lawendę i działała na mnie lekko uspokajająco. Myslę, ze to nawetg lepsze niz herbata
Uwaga! Użytkownik Psychowygrzew nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 260 / 22 / 1
Na jakiej temperaturze najlepiej się to wapuje?
  • 2572 / 534 / 0
@NTM3689 najlepiej od 100 do 125 °C ;)
19 lutego 2025london5 pisze:
Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 32 / 2 / 0
Lawenda od zawsze znajduje się w moim domu. Co roku suszę lawendę, którą dostaję od znajomych, którzy mają ją w ogródku. Po ususzeniu wkładam ją do woreczków i wkładam między ciuchy, bo odstraszają mole. Jeden woreczek trzymam zawsze pod poduszką w sypialni, bo działa na mnie uspokajająco i pozwala mi to przespać całą noc.
  • 7 / / 0
Polecam sobie przy okazji powiesić w pokoju, mole nigdy do was nie przylecą ^^
  • 260 / 22 / 1
Waporyzacja lawendy w temperaturze 160 stopni celsjusza (2 nabicia ok 0.10 g suszu) daje świetny efekt sedacyjny. Dużo przyjemniejszy odbiór muzyki chociaż nie wiem czy to nie zasługa pozostałości po marysce w komorze grzewczej. Nie mogę się doczekać efektów po olejku!
  • 4 / / 0
Lawenda to moje panaceum na zmęczenie, problemy z zasypianiem, podrażnienia skóry, stany zapalne, lżejsze stany lękowe a nawet chandrę i obniżony nastrój (poważnego problemu nie usunie, ale przepędziła mi kilka razy taką chandrę znikąd). Nie działa psychoaktywnie, ale kiedyś bardzo mi pomogła na bezsenność, która trwała już dobrych kilka tygodni. ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy

Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
„Co potrzeba?” - zapytał 16-latek policjantów, których następnie próbował przekupić

„Co potrzeba?” - takimi słowami zwrócił się 16-latek do policjantów ze stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego. Wtedy jeszcze nie wiedział, że mówi do nieumundurowanych policjantów. Okazało się, że miał przy sobie kilka porcji narkotyków.