Przypal przez smierc kolegi

Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.

Moderator: Prawo

• 51 / 7 / 0

dobra a niby jak polska policja ma dostac dostęp do wiadomosci fb?
jesli hasło to nie było coś w tylu dupa123 chociaż i przy takim haśle pewnie by nie dali rady to musieliby pisac jakies podania do fb o udostępnienie hasła, już to widzę jak Zuckerberg udostepnia jakies pororaturze z trzeciego świata hasła hahaahhaha
  • 2331 / 384 / 0

Nie piszą do Zuckerberga, tylko do polskiego oddziału Facebooka, który jak sama nazwa wskazuje znajduje się w Polsce i podlega polskiemu prawu, a oni już na wniosek prokuratora udostępnią wszystko czego sobie zażyczy.

Czasy w których musieliby wysyłać zapytania bezpośrednio do Stanów Zjednoczonych minęły lata temu.

Cenna przesyłka chilijskich jabłek – narkotyki warte były 38 mln euro

Podczas inspekcji w porcie w Rotterdamie służby celne przechwyciły we wtorek partię 508 kilogramów kokainy ukrytej w jabłkach.
  • 1062 / 186 / 4

04 marca 2019Naruto30000 pisze:
Pisałem z nim o dragach,cpaniu,wiele razy w tych rozmowach przyznałem się ze ćpałem. Potrzebuje porad czy coś mi mogą zarzucić,czy w ogole policja po takim czasie moze się nagle pojawić po mnie i czy dostaną się do tych rozmow.
Jeśli Ci wstyd za to, że ćpasz i "ktoś" się o tym dowie - to Cię rozumiem..

Natomiast nawet gdyby się do tych rozmów dostali to czy w tych rozmowach były zapisy o:
- handlowaniu towarem
- udzielaniu towaru osobom nieletnim, i w ogóle - udzielanie towaru nielegalnego w PL komukolwiek

za "ćpanie" się nie odsiaduje wyroków, tylko za:
- posiadanie ( w chwili zatrzymania )
- produkcję
- udzielanie
- handel
- przemyt

pozdr.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Ja tez sobie moge teraz tu napisac ze sie nacpalem z rodzicami, ale co to za dowod.
  • 86 / 2 / 0

02 sierpnia 2020DotykProboszcza pisze:
dobra a niby jak polska policja ma dostac dostęp do wiadomosci fb?
jesli hasło to nie było coś w tylu dupa123 chociaż i przy takim haśle pewnie by nie dali rady to musieliby pisac jakies podania do fb o udostępnienie hasła, już to widzę jak Zuckerberg udostepnia jakies pororaturze z trzeciego świata hasła hahaahhaha
Bedą pisać do Facebooka o udostępnienie archiwum rozmów. Serio mówię bo mnie to spotkało.
Facebook zawsze odmawia więc bez strachu.
  • 393 / 28 / 0

Nie zawsze, bo w 10% przypadkach udostępnia, ale to musi być już ciężka sprawa
Wróć do „Porady prawne”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata