Bieluń dziędzierzawa (Datura Stramonium) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 457 Strona 46 z 46
Rejestracja: 2019
  • 319 / 20 / 0

datura zawiera jeszcze przedewszystkim skopolaminę, której podejrzewam że jest nawet więcej niż atropiny, oraz drugi typ atropiny - hioscyjaminę. Nie wiem jak z czasem trwania/półtrwania ale to może być powód,nie zawiera jeden substancji a grupę alkaloidów tropanowych.
Rejestracja: 2011
  • 2119 / 339 / 0

Kilka godzin %-D
Nie słyszałem o ani jednej osobie, u której działanie bielunia skończyło się po kilku godzinach, tak samo jak nie czytałem ani jednego TRa. Zawsze całość fazy trwa 2, czasem nawet 3 dni - no chyba, że rzeczywiście trafi się na taką partię, która ledwo działa.
Jeszcze jedno sprostowanie: nie ma czegoś takiego jak mała dawka lub duża dawka w przypadku datury. Zawartość aktywnych substancji jest randomowa, nie da się przewidzieć jaką będziesz miał "fazę" (jeśli tak to w ogóle można nazwać) po danej ilości, między innymi dlatego jest to tak niebezpieczne.
Przykładowo ktoś może zjeść 80 nasion i nie poczuć nic, a ktoś może wylądować w psychiatryku czy śmigać na dializy do końca życia już po 5 nasionach.

Na koniec: ta roślina to trucizna, nie substancja psychoaktywna. Nie niszczcie sobie życia tym gównem. Znałem (jak podejrzewam każdy starszy użytkownik tego forum) trochę osób, które po bieluniu odkleiły się rodem z opowieści Bodka i tak jak kiedyś powiedziałem: gdyby zamienić w prelekcjach Bodka każdy synonim słowa narkotyk na "bieluń" jego historie nabrałyby wiarygodności.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Wpływ kwarantanny na europejski rynek marihuany – co wiemy?

W połowie marca świat obiegły zdjęcia ludzi ustawiających się w gigantyczne kolejki przed holenderskimi coffe shopami. Był to efekt zapowiedzianej przez rząd kwarantanny z powodu koronawirusa. “Holenderscy” palacze porobili w ten sposób zapasy na następne tygodnie, ale nie wszyscy mieli taką samą możliwość, bo w większości krajów UE sprzedaż marihuany pozostaje wciąż nielegalna.
Rejestracja: 2008
  • 1042 / 69 / 0

Działanie atropiny znacznie dłuższe niż kilka godzin. Bodaj przez dwa dni nie było mowy o czytaniu, a gdy spojrzałem na dłoń, widziałem tylko rozmytą plamę. Faza trwała, myślę, 10 h, wliczając w to spanie w jakichś krzaczorach, a to chyba tylko dlatego, że spotkałem jakichś żuli, poczęstowali wódką i ta zadziała jak odtrutka i skończyły się halucynacje.

Ćpanie bielunia jest jeszcze niebezpieczne z takiego powodu, że nie wiadomo co jest rzeczywiste, a co ułudą i łatwo można np. wpaść pod samochód, czy spaść z wysokości. Nie polecam.

Zjadłem kilkaset nasion, zdaje się, że 500 albo 600, do tego szły browary i marihuana.
Czy jestem odklejony? Chuj wie, chyba trochę tak %-D
Rejestracja: 2019
  • 127 / 33 / 0

Znacie jakieś zagraniczne strony typy Neurogroove z TR po bieluniu? Te w kategoriach bad trip/katastrofa strasznie mnie bawią, ale u nas nie ma tego za dużo.
Rejestracja: 2020
  • 618 / 79 / 0

Rejestracja: 2019
  • 319 / 20 / 0

05 maja 2020UltraViolence pisze:


Na koniec: ta roślina to trucizna, nie substancja psychoaktywna.
Ze względu na wysoką toksyczność z powodzeniem można ta roślinę nazwać trucizną ale jak bardzo byś nie chciał, jest ona również substancją psychoaktywną. Niemniej fajnie, że starasz się od tego ludzi odwodzić.
Rejestracja: 2017
  • 2216 / 1213 / 34

Wy młodzi nie ogarnięcie tej fazy co fazą bym nie nazwała a strasznym samopoczuciem i niszczeniem organizmu.
Bielun młodzieży to coś strasznego wy poprostu dla bani siki renifera byście wypili.
Później jeden z drugim zje za dużo i w huj kilka dni dochodzi się do normy.
Cała gama silnych alkaloidów tropanowych.
Szkodliwe fajnych tripów może 3 na 1000 prób użytkowników.
Układ nerwowy dostaje w kość rujnuje pamięć, niszczy mózg, serce, wątrobę, tkanki, rujnuje w dawce narkotycznej krew.
Cofasz się w rozwoju nawet po 1 użyciu a co dopiero po kilku razach.
Zanim weźniesz bielunia zastanów się 1500razy!!!!
Teraz cieszysz się głupio a jutro SOR i kurwa jazda +masa kłopotów.
Posty: 457 Strona 46 z 46
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 1080 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości