ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Witam mam pytanie ile MDMA przeciętnie może siedzieć w 1 dropsie.A dokładniej mi chodzi o niebieskie bitcoiny kupione małopolska dill gadał że z 200 ale wątpię inni mówią ze z 100 a inni jeszcze inaczej wiec juz nw.
  • 2738 / 499 / 0
Nie wiem ile może siedzieć w niebieskich bitcoinach, ale w pigułach ogólnie może być od 0 do 350mg MDMA. Aktualnie produkuje się bardzo mocne tabletki.
Jeśli nie znasz dokładnej dawki zawsze zaczynaj od połówki i testuj swoje substancje odczynnikami od SIN.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 1291 / 354 / 0
Ja na darkach widzialem nawet 500mg
  • 429 / 64 / 0
Piguła pigule nie równa np. Różowa teslaz jednego rzutu miała około 200mg a następny rzut miał takie 150.(najwyżej w NL tak miałem)
Zazwyczaj max ile jest w 1 tablecie to 300-350mg
Uwaga! Użytkownik JezusWKominiarze nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 24 / 7 / 0
Kupując pigułę zawsze w jakimś stopniu kupujesz kota w worku. Takie ryzyko zawodowe :P
Kiedy na rynku pojawia się zajebista piguła z prawdziwymi 250mg MDMA powiedzmy szary Punisher i każdy wie, że jak emka to tylko szary Punisher, to chwilę później rynek zalewa fala syfu z tym samym samplem. Więc sugerowanie się znaczkiem jest tak samo sensowne jak wierzenie dilowi na słowo XD
Jedynym sposobem, aby określić zawartość MDMA w tabsie jest przeprowadzenie szeregu badań laboratoryjnych, a mało znam osób, którzy mają sprzęt i chęci do testowania wszystkiego co chcą spróbować.
Więc tak jak kolega wyżej napisał należy przetestować jakimś odczynnikiem, żeby chociaż wiedzieć czy to jest w ogóle MDMA, tabsa podzielić na pół, odczekać i najwyżej dorzucisz :P
Nie ćpajcie dzieci, inaczej skończycie jak ja - trzydziestka na karku i dopiero zaczniecie cieszyć się życiem ;P
Ps. Jestem 30 letnim studentem XD
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.